logo

> Wymiana BateriiWymiana baterii w telefonieCzy każdą baterie w telefonie da się wymienić ?

Tak, jak najbardziej. Jest to proces czasami trudny, ponieważ dzisiejsze telefony są przeważnie zabudowane i nie mamy dostępu do baterii. Jest to jednak możliwe, lecz radzimy nie robić tego samemu tylko skorzystać z pomocy serwisantów gsm.
Klapkę baterii oddziela się od ramki telefonu tak, żeby jej nie uszkodzić. Jeżeli chcą Państwo zachować gwarancję producenta, niezbędna jest klapka z oryginalną uszczelką. Posiadamy je w naszym serwisie w Warszawie dlatego nie zalecamy zakupów części na własny koszt.

Kiedy niezbędna jest wymiana baterii ?

Każdy producent telefonów określa w instrukcji, lub na swoich stronach czas pracy baterii. Jeżeli te wartości są w twoim telefonie znacząco niższe, można sprawdzić jej stan w naszym serwisie.

Jeżeli zauważyłeś, że twoja klapka baterii odstaje lub bateria lekko puchnie – wymiana baterii jest konieczna natychmiast. Sprawdza się wówczas zwarcie elektroniki lub układu zasilania.

Jeżeli twój telefon resetuje się i pokazuje zakłamane wartości baterii, raz np 10 % za chwilę 30 %, taka bateria również nadaje się na wymianę.

Jaka jest cena wymiany baterii ?

W naszym serwisie mamy przeważnie wszystkie popularne baterie do telefonów marki Apple, Samsung, Huawei, Sony.

Cena wahają się od 40 zł o 150 zł

UWAGA: Korzystamy zawsze z oryginalnych baterii i nie zdarzają się reklamacje na ich działanie.KONTAKT
535-995-535

serwis@magicphone.pl

Magic Phone Serwis i Sklep GSM
al. Stanów Zjednoczonych 72 lok.1
Galeria Wiatraczna
04-366 Warszawa
© MAGICPHONE.pl | ALL RIGHTS RESERVED

Serwis telefonów komórkowych