logo

> Zestawy SluchawkoweZestawy słuchawkoweNie zapominamy o kierowcach! Biorąc pod uwagę bezpieczeństwo jazdy, jak i aktualnie obowiązujące przepisy, proponujemy zakup zestawu słuchawkowego, dzięki któremu nie będziesz musiał trzymać telefonu przy uchu aby przeprowadzić rozmowę.

Pamiętaj – jeśli w czasie jazdy korzystasz z trzymanego w dłoni telefonu, możesz otrzymać mandat karny w wysokości 200zł i 5 punktów karnych! W naszej ofercie dostępne są przewodowe zestawy słuchawkowe wyposażone w wbudowany mikrofon oraz modele bezprzewodowe. Klasyczne zestawy przewodowe nie wymagają dodatkowego zasilania, mogą być wykorzystywane do słuchania muzyki i zwykle są tańsze w zakupie. Słuchawki bezprzewodowe, mimo nieco wyższej ceny, są zdecydowanie bardziej poręczne i zaawansowane technologicznie. Nie dość, że nie będziemy musieli rozplątywać kabla, to jeszcze niektóre modele wyposażone są w moduły nieco poprawiające jakość dźwięku. Ponadto są lekkie i komfortowe w noszeniu. Na zakupy zapraszamy do sklepu Magic Phone w Warszawie! Zapewniamy profesjonalne doradztwo i konkurencyjne ceny.

platronic50

Słuchawka bluetooth Plantronics Explorer 50

Cena: 120 zł

wysokiej jakości, wygodna, o doskonałej jakości dźwięku

Plantronics Explorer 50 to zestaw słuchawkowy Bluetooth, lekki i wygodny, o doskonałej jakości dźwięku.

Dzięki funkcji Multipoint można odbierać połączenia z dwóch powiązanych telefonów, co umożliwi łatwe zarządzenie rozmowami z urządzeń służbowych i osobistych.

Słuchawka została wyposażona w komunikaty głosowe dotyczące statusu połączenia oraz stanie naładowania baterii.

Ergonomiczny kształt prezentowanej słuchawki został dopasowany do każdego ucha, redukuje również wszelkie hałasy z otoczenia, szum wiatru a także wszelakie echa podczas rozmów.

Profil A2DP umożliwia słuchanie muzyki i komunikatów GPS,

Parametry techniczne:

Czas rozmowy: do 11 godzin, Czas czuwania: do 16 dni

Czas ładowania: ok 2 godzin do pełnego naładowania

Bluetooth 3.0,  Złącze: Micro USB do ładowania

Waga: 11 gram

W zestawie:

Słuchawka Bluetooth Plantronics Explorer 50

Kabel USB, Żelowa wkładka, Pałąk na ucho, intrukcjaKONTAKT
535-995-535

serwis@magicphone.pl

Magic Phone Serwis i Sklep GSM
al. Stanów Zjednoczonych 72 lok.1 parter
obok Santander Bank i Lux Med
© MAGICPHONE.pl | ALL RIGHTS RESERVED
Polityka prywatności | IntIT