aleja St Zjednoczonych 69, 04-028 Warszawa "Grzybki"
Potrzebujesz serwisu?

Akcesoria GSM do telefonów komórkowych

akcesoria do telefonu

Ważny element naszej oferty stanowią akcesoria GSM do telefonów komórkowych, zarówno uniwersalne, jak i dedykowane do modeli poszczególnych producentów.

Dużym zainteresowaniem cieszą się akcesoria dedykowane kierowcom, takie jak uchwyty samochodowe, dzięki którym prowadząc pojazd możesz skupić się na drodze i w razie potrzeby spojrzeć na ekran. Dziś niemal każdy telefon wyposażony jest w moduł GPS, a darmowe nawigacje stanowią świetną alternatywę dla zewnętrznych urządzeń, dlatego też są często używane przez kierowców. Ponadto sprzedajemy i zakładamy szkło hartowane, dzięki któremu ekran Twojego telefonu będzie zdecydowanie bardziej odporny na zarysowania i uszkodzenia. Nasz asortyment akcesoriów do telefonów komórkowych liczy kilkaset pozycji, wśród których znajdziesz również słuchawki przewodowe, podstawki oraz wiele, wiele więcej. Zapraszamy!

etui na telefony serwis GSM Magic Phone
akcesoria GSM do telefonów serwis Magic Phone

Zobacz również:

Etui i pokrowce do telefonówNosisz telefon w kieszeni razem z kluczami lub drobnymi? To wystarczy, aby na „pleckach” pojawiły się mocne, niemożliwe do usunięcia zarysowania. Oferujemy solidne i estetyczne etui oraz pokrowce do telefonów…

Ładowarka samochodowa BelkinW naszej ofercie znajdą Państwo nowe ładowarki samochodowe firmy Belkin. Są one kompatybilne z większością urządzeń mobilnych. Dwa Porty USB 2.0 są uniwersalne, dzięki czemu do ładowarki można podłączyć dowolny kabel USB….

Ładowarki samochodowe do telefonówOferujemy m.in. solidne ładowarki samochodowe w wariantach z pojedynczym lub podwójnym gniazdem USB. Na ładowarkach nie warto oszczędzać…

Pokrowiec na tablet – najskuteczniejsza ochronaPo zakupie wymarzonego tabletu warto pomyśleć o dobrej ochronie. Oferujemy ogromny wybór pokrowców (etui) na tablet…

Pokrowiec na telefon – etui książeczka lub kaburaW ofercie Magic Phone znajdą Państwo szeroki wybór pokrowców typu kabura, książeczka w atrakcyjnej cenie….

Samsung CLEAR VIEW NAKŁADKA MIRROR CASE ETUIEtui Clear View Cover to przykład połączenia wysokiej klasy ochrony oraz stylowego, czarnego wykończenia. Twój smartfon będzie w nim bezpieczny….

Szkło hartowane na telefonSzkło hartowane to cienka powłoka szklana utwardzana w specjalnych urządzeniach. Szkło takie jest dokładnie wyprofilowane do twojego telefonu…..

Zestawy słuchawkoweW naszej ofercie dostępne są przewodowe zestawy słuchawkowe wyposażone w wbudowany mikrofon oraz modele bezprzewodowe…..