aleja St Zjednoczonych 69, 04-028 Warszawa "Grzybki"
Potrzebujesz serwisu?

Akcesoria GSM do telefonów komórkowych

akcesoria do telefonu

Ważny element naszej oferty stanowią akcesoria GSM do telefonów komórkowych, zarówno uniwersalne, jak i dedykowane do modeli poszczególnych producentów.

Dużym zainteresowaniem cieszą się akcesoria dedykowane kierowcom, takie jak uchwyty samochodowe, dzięki którym prowadząc pojazd możesz skupić się na drodze i w razie potrzeby spojrzeć na ekran. Dziś niemal każdy telefon wyposażony jest w moduł GPS, a darmowe nawigacje stanowią świetną alternatywę dla zewnętrznych urządzeń, dlatego też są często używane przez kierowców. Ponadto sprzedajemy i zakładamy szkło hartowane, dzięki któremu ekran Twojego telefonu będzie zdecydowanie bardziej odporny na zarysowania i uszkodzenia. Nasz asortyment akcesoriów do telefonów komórkowych liczy kilkaset pozycji, wśród których znajdziesz również słuchawki przewodowe, podstawki oraz wiele, wiele więcej. Zapraszamy!

Zobacz również:

Etui i pokrowce do telefonów

Nosisz telefon w kieszeni razem z kluczami lub drobnymi? To wystarczy, aby na „pleckach” pojawiły się mocne, niemożliwe do usunięcia zarysowania. Oferujemy solidne i estetyczne etui oraz pokrowce do telefonów…

Ładowarka samochodowa Belkin

W naszej ofercie znajdą Państwo nowe ładowarki samochodowe firmy Belkin. Są one kompatybilne z większością urządzeń mobilnych. Dwa Porty USB 2.0 są uniwersalne, dzięki czemu do ładowarki można podłączyć dowolny kabel USB….

Ładowarki samochodowe do telefonów

Oferujemy m.in. solidne ładowarki samochodowe w wariantach z pojedynczym lub podwójnym gniazdem USB. Na ładowarkach nie warto oszczędzać…

Pokrowiec na tablet – najskuteczniejsza ochrona

Po zakupie wymarzonego tabletu warto pomyśleć o dobrej ochronie. Oferujemy ogromny wybór pokrowców (etui) na tablet…

Pokrowiec na telefon – etui książeczka lub kabura

W ofercie Magic Phone znajdą Państwo szeroki wybór pokrowców typu kabura, książeczka w atrakcyjnej cenie….

Samsung CLEAR VIEW NAKŁADKA MIRROR CASE ETUI

Etui Clear View Cover to przykład połączenia wysokiej klasy ochrony oraz stylowego, czarnego wykończenia. Twój smartfon będzie w nim bezpieczny….

Szkło hartowane na telefon

Szkło hartowane to cienka powłoka szklana utwardzana w specjalnych urządzeniach. Szkło takie jest dokładnie wyprofilowane do twojego telefonu…..

Zestawy słuchawkowe

W naszej ofercie dostępne są przewodowe zestawy słuchawkowe wyposażone w wbudowany mikrofon oraz modele bezprzewodowe…..

Facebook    Twitter
Kontakt 535-995-535
aleja St Zjednoczonych 69
lok C2, 1 Grzybek
04-028 Warszawa
serwis@magicphone.pl
© 2019 magicphone.pl