aleja St Zjednoczonych 69, 04-028 Warszawa "Grzybki"
Potrzebujesz serwisu?

Serwis i naprawa telefonów OnePlus

Smartfony OnePlus pojawiły się na rynku w 2014 roku, zyskując spore grono zwolenników. Producent co roku wprowadza nowe urządzenia o udoskonalonych parametrach i rozwiązaniach, odważnie konkurujące z flagowcami innych marek. W naszym serwisie OnePlus w Warszawie bez obaw możesz zdiagnozować i naprawić dowolny model tej marki smartfonów. Zajmujemy się profesjonalnym serwisem wielu współczesnych telefonów, oferując precyzję, terminowość i najwyższą jakość usług.

Profesjonalna diagnoza problemów z telefonem OnePlus

Jesteś posiadaczem smartfona OnePlus i borykasz się z problemami z jego działaniem? Zbyt krótko trzyma bateria, telefon nie chce się ładować, a może pękła jego szybka lub wyświetlacz? W naszym serwisie dokładnie zbadamy usterkę Twojego telefonu OnePlus i wycenimy jego naprawę. Wykonujemy serwis telefonów OnePlus o bardzo szerokim zakresie, między innymi:

  • naprawa oprogramowania, kwestii systemowych w smartfonie,
  • wymiana baterii OnePlus na nową,
  • naprawa złącza ładowania, komunikacyjnego,
  • wymiana głośnika albo mikrofonu,
  • diagnoza problemów z aparatem/kamerą, wymiana,
  • wymiana panelu wyświetlacza, zbitej szybki.
wymiana mikrofonu w telefonie OnePlus

Dysponujemy doskonałym zapleczem serwisowym i doświadczeniem w naprawie smartfonów i telefonów wielu marek, między innymi Samsung, Sony, iPhone, Motorola, Nokia, Oppo czy Huawei i LG. Współpracujemy ze sprawdzonymi dystrybutorami części, aby móc zapewnić Ci najwyższą jakość wykonywanych napraw.

Naprawa oprogramowania w smartfonach OnePlus

Smartfony OnePlus działają na najpopularniejszym systemie operacyjnym dla urządzeń mobilnych – Android. Producent dba o jego regularne aktualizacje, w szczególności w najnowszych modelach, co w teorii powinno zapewniać stabilną pracę smartfona. Jednak mogą zdarzyć się sytuacje, w których aktualizacja nie zostanie poprawnie zainstalowana, albo też wpłynie negatywnie na aplikacje lub funkcjonalność telefonu. Naprawa oprogramowania z użyciem dedykowanych narzędzi, w miarę potrzeby przesoftowanie smartfona czy instalacja niezbędnych działających aplikacji jest jednym z zadań, którymi zajmuje się nasz serwis smartfonów OnePlus. Przeprowadzamy szczegółowe rozpoznanie problemu, jego diagnozę oraz propozycję optymalnego rozwiązania.

Smartfony OnePlus – jak przebiega wymiana baterii?

Wymiana baterii w kompaktowych smartfonach OnePlus nie jest wbrew pozorom prostym zadaniem. Wymaga rozłożenia zwartej obudowy, demontażu części taśm oraz samej baterii, a następnie powtórzenie analogicznych czynności z nowym akumulatorem. Podejmowanie się tej naprawy samodzielnie może skutkować niepożądanymi efektami. Uszkodzenie obudowy, płyty głównej czy obwodów elektrycznych to tylko kilka możliwości, dlatego warto wymianę baterii w OnePlus powierzyć specjalistom.

Dysponujemy profesjonalnym warsztatem oraz częściami zamiennymi ze sprawdzonych źródeł, które pozwolą nam na przedłużenie żywotności Twojego telefonu. Nasza fachowa wiedza oraz doświadczenie odgrywa tu również istotną rolę. Dlatego, jeżeli Twój telefon zbyt szybko się rozładowuje, ma problem z pełnym naładowaniem czy samoczynnym wyłączaniem zgłoś się do nas, a kompleksowo zdiagnozujemy Twój problem.

Kiedy konieczna jest wymiana złącza ładowania w smartfonie OnePlus?

Producent smartfonów OnePlus do modelu ósmego stawiał przede wszystkim na ładowanie przewodowe, jednak już w OnePlus 8 Pro zastosował opcję ładowania indukcyjnego. Mimo to nadal gniazdo ładowania jest w smartfonach tej marki podstawą, pozwalającą również na przewodową komunikację z urządzeniem. Złącze może ulegać mechanicznym uszkodzeniom, „wyrabiać się” od częstego ładowania. Zdarza się też, że zostanie uszkodzone przez ciało obce. To główne przypadki, gdy konieczna jest wymiana złącza ładowania w telefonie OnePlus, którą przeprowadzamy jako jedną ze standardowych napraw.

Jakość rozmów i dźwięków w OnePlus – wymiana głośnika i mikrofonu

W zależności od modelu smartfony OnePlus wyposażone są w wysokiej klasy głośniki – do odtwarzania muzyki, dzwonków i innych dźwięków oraz do rozmów. Jeżeli nie działają one prawidłowo, a nie są niczym zatkane czy przysłonięte, mogą wymagać wymiany. Pomożemy Ci w zdiagnozowaniu problemu, który czasem może być wywołany również przez oprogramowanie. Wykonujemy wymianę głośnika, bazując na podzespołach wysokiej jakości, by dźwięk był czysty i zgodny ze specyfikacją urządzenia. Proponujemy również profesjonalną wymianę mikrofonu w telefonie OnePlus. Ona z kolei pozwoli odzyskać możliwość rozmów bez zakłóceń spowodowanych niesprawnym elementem, a także nagrywania głosu w wysokiej jakości.

Gdy robienie zdjęć smartfonem OnePlus zawodzi – wymiana kamery/aparatu

Zaskakująco piękne fotografie o wysokiej rozdzielczości są jednym z atutów smartfonów OnePlus, dlatego problem z funkcjonowaniem aparatu, kamery w telefonie jest dla większości użytkowników bardzo istotny. Rozmazany obraz, wyłączanie się samoczynne, albo w ogóle brak możliwości uruchomienia może oznaczać usterki zespołu aparatu i kamery. Wymiana kamery/aparatu w OnePlus rozwiązuje większość zagadnień związanych z pogorszeniem się jakości fotografii lub braku możliwości ich wykonywania. Jeżeli przyczyna usterki jest inna – również ją znajdziemy!

Wycena naprawy telefonu OnePlus i stały kontakt z Klientem

Każda naprawa smartfona OnePlus w naszym serwisie zostanie precyzyjnie wyceniona. Pamiętaj, że nie zawsze złożoność usterki jest widoczna bez rozłożenia urządzenia, dlatego pozostajemy w stałym kontakcie z klientem w trakcie serwisu. Nasz serwis telefonów OnePlus gwarantuje atrakcyjne ceny napraw! Nasze w pełni profesjonalne podejście do usług serwisowych jest doceniane przez właścicieli smartfonów praktycznie każdej marki. Poznaj naszą pełną ofertę i skorzystaj z fachowej pomocy serwisantów.

Cennik wymiany szybki lub wyświetlacza OnePlus

ModelSzybkaLCD
OnePlus3300 zł400 zł
OnePlus 3T350 zł450 zł
OnePlus5350 zł580 zł
OnePlus5T350 zł550 zł
OnePlus6470 zł730 zł
OnePlus6T550 zł1000 zł
OnePlus7560 zł900 zł
Oneplus7T470 zł920 zł
OnePlus7Pro1100 zł1500 zł
Oneplus7T Pro1200 zł1550 zł
OnePlus 8750 zł940 zł
OnePlus 8 PRO1550 zł2000 zł
OnePlus 8T850 zł1100 zł
OnePlus Nord850 zł990 zł
OnePlus 91350 zł1550 zł
OnePlus 9R750 zł1000 zł
OnePlus Nord N10350 zł420 zł
OnePlus Nord 2750 zł900 zł
OnePlus Nord 2Lite750 zł1050 zł
OnePlus Nord 2T750 zł1050 zł
OnePlus Nord N20750 zł1000 zł
OnePlus Nord N101850 zł

Wymiana baterii w OnePlus przy użyciu oryginalnej baterii to koszt w przedziale 220 – 250 zł

Wymiana złącza ładowania przy użyciu oryginalnych części to koszty od 200 do 250 zł

Wymiana kamery w telefonach OnePlus to koszt od 200 do 300 zł w zależności od modelu i rodzaju kamery

Naprawa OnePlus w serwisie MagicPhone obejmuje diagnozę i naprawę wszelkich rodzajów usterek

Naprawiamy wszystkie modele OnePlus: OnePlus One, OnePlus 2, OnePlus X, OnePlus 3, OnePlus 3T, OnePlus 5, OnePlus 5T, OnePlus 6, OnePlus 6T, OnePlus 7, OnePlus 7 Pro, OnePlus 7T, OnePlus 7T Pro, OnePlus 8/pro, OnePlus Nord, OnePlus Nord N10 5G, OnePlus Nord N100. Postaw na sprawdzony serwis telefonów OnePlus!

W naszej ofercie znajdą Państwo również wymianę szybki (wyświetlacza) OnePlus.