aleja St Zjednoczonych 69, 04-028 Warszawa "Grzybki"
Potrzebujesz serwisu?

Etui i pokrowce do telefonów

Podczas codziennego użytkowania, telefon narażony jest na zarysowania i uszkodzenia

Nosisz telefon w kieszeni razem z kluczami lub drobnymi? To wystarczy, aby na „pleckach” pojawiły się mocne, niemożliwe do usunięcia zarysowania. Częste podnoszenie i odkładanie telefonu na biurko również może przyczynić się do powstawania drobnych zarysowań i ścierania umieszczonych na obudowie napisów. Osobom dbającym o stan urządzenia proponujemy solidne, estetyczne i dobrze wykonane etui oraz pokrowce do telefonów.

Posiadamy najróżniejsze warianty – od niemal niewidocznych modeli przezroczystych, przez silikonowe pokrowce, aż po etui z klapką mieszczące telefon i karty płatnicze.

etui na telefony serwis GSM Magic Phone

Proponujemy zakup etui lub pokrowca dedykowanego do danego modelu telefonu

Wówczas będziesz miał pewność, że wszystkie elementy będą idealnie dopasowane, a telefon nie utraci swoich walorów estetycznych. Doskonałym uzupełnieniem „pakietu ochronnego” będzie zakup szkła hartowanego.

Szkła i folie ochronne na obiektyw aparatu smartfona

Pamiętajmy również o zabezpieczeniu przed porysowaniem czy też zbiciem obiektywu aparatu w naszym smartfonie. Często zabezpieczamy jedynie wyświetlacz naszego smartfona i zapominamy o ochronie obiektywu aparatu. W przypadku zbicia lub zarysowania obiektywu możemy oczywiście wymienić aparat w telefonie, ale jest to koszt dużo większy niż zakup szkła ochronnego lub folii na aparat. Pamiętajmy aby wybierać zabezpieczenia dedykowane danym modelom telefonów!

Te oraz inne akcesoria do telefonów komórkowych dostępne są w sklepie stacjonarnym Magic Phone w Warszawie. Zapraszamy!

 

akcesoria GSM do telefonów serwis Magic Phone