aleja St Zjednoczonych 69, 04-028 Warszawa "Grzybki"
Potrzebujesz serwisu?

Usuwanie rys z ekranu telefonu, polerowanie ekranu wyświetlacza

Usuwanie rys z ekranu - polerowanie wyświetlacza - przed i po

Magic Phone to nie tylko profesjonalna naprawa smartfonów i innych urządzeń mobilnych. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów, rozszerzyliśmy zakres naszych usług o usuwanie rys z ekranu telefonów i zegarków.

Oferujemy profesjonalną usługę polerowania szybki, usuwania rys i przetarć.

Usuniemy nawet poważne zarysowania na twoim ekranie i polerowanie nie wpłynie negatywnie na działanie dotyku w twoim telefonie. Na naszą usługę otrzymasz trzy miesiące gwarancji.

Przywrócimy dawny wygląd Twojego ekranu i zabezpieczymy dodatkowo szkłem UV lub folia hydrożelową. Decyzja należy do Ciebie !

Usuwanie rys z ekranu telefonu i smartwatcha

Jeżeli chcesz przywrócić szybce Twojego smartfona czy też zegarka pierwotny wygląd, zachęcamy do skorzystania z naszej usługi polerowania ekranu czy też wyświetlacza. Usunięcie rys z Twojego urządzenia mobilnego sprawi, że odzyska ono dawny wygląd a tym samym powróci komfort użytkowania Twojego telefonu czy też smartwatcha. Dzięki tej usłudze rysy na Twoim ekranie przestaną Cię denerwować.

Koszt usuwania rys z ekranu uzależniony jest od modelu smartfona oraz stopnia zarysowania.

Polerowanie ekranu wyświetlacza

W naszym serwisie skorzystasz z usługi polerowania ekranu wyświetlacza a dzięki naszym poradom dowiesz się jak skutecznie chronić szybkę swojego urządzenia przed ponownym zarysowaniem.

Dzięki nam usuniesz rysy z ekranu telefonu czy też zegarka i nie będziesz musiał wymieniać całego wyświetlacza.

NIE PRZYJMIEMY ZLECENIA I NIE USUNIEMY RYS JEŻELI EKRAN W TWOIM TELEFONIE JEST NAWET DELIKATNIE ZBITY !