aleja St Zjednoczonych 69, 04-028 Warszawa "Grzybki"
Potrzebujesz serwisu?

Serwis i naprawa Samsung

Szukasz sprawdzonego serwisu Samsung?

Zapraszamy do naszego Serwisu i Sklepu GSM Magic Phone w Warszawie (Al. Stanów Zjednoczonych 69, lok C2, 1 Grzybek).

Niezależnie od tego czy twój smartfon marki Samsung jest na gwarancji czy też nie, możesz liczyć na nasze wsparcie.

Gwarantujemy profesjonalne doradztwo – wybierając nasz serwis masz pewność, że wszelkie usterki w twoim smartfonie zostaną usunięte.

Naprawa telefonów Samsung obejmuje wszelkie rodzaje awarii i uszkodzeń.

Szybka diagnoza i niedroga naprawa – serwis Magic Phone!

telefon Samsung Galaxy Note - naprawa w serwisie

Naprawa telefonów Samsung w serwisie Magic Phone w Warszawie – powierz swój sprzęt specjalistom!

Skorzystaj z pomocy sprawdzonych fachowców z wieloletnim doświadczeniem. Jeżeli chcesz skorzystać z usług ludzi zajmujących się sprzętem Samsung już od 9 lat to zapraszamy się serdecznie do naszego serwisu w Warszawie.

Wymiana baterii Samsung

telefon Samsung Galaxy Note - wymiana baterii

Po pewnym czasie, czas działania baterii w telefonie ulega znacznemu skróceniu. Zauważamy to po 2 – 3 latach użytkowania telefonu. Skutecznym rozwiązaniem tego problemu jest wymiana baterii. Nasz Serwis i Sklep GSM zapewnia wymianę baterii Samsung zgodnie z zaleceniami producenta. Korzystamy z oryginalnych baterii lub wysokiej jakości zamienników na życzenie Klienta. Montaż baterii jest uzależniony od modelu. Niektóre modele wymagają wyklejenia ekranu, inne demontażu klapki baterii. Czas realizacji wymiany baterii w Samsungu jest uzależniony od serii smartfona. Proponujemy również klientom aby nie kupowali na własną rękę baterii, gdyś kierują się przeważnie atrakcyjną ceną na portalach aukcyjnych. Nasz dostawca zapewnia oryginalną baterię Samsung prosto od producenta, dlatego od wielu lat stosujemy je z zachowaniem procedur. Korzystamy również oryginalnych taśm montażowych i zapewniamy, że telefon zostanie szczelnie „zamknięty”.

Proponujemy kontakt telefoniczny z serwisem i sprawdzenie dostępności baterii.

Czas realizacji wynosi najczęściej 2 godziny i 1 dzień w przypadku nowszych modeli tj. wymiana baterii Samsung Note 10, Samsung S20 ultra i innych.

Cena wymiany baterii Samsung waha się w granicach od 130 do 220 zł i korzystamy tylko z ORYGINALNYCH baterii

Wymiana złącza ładowania Samsung

Jeżeli Twój telefon nie ładuje się prawidłowo, przyczyną może być uszkodzone uszkodzona bateria lub właśnie złącze ładowania. W naszym serwisie GSM w Warszawie usuniesz usterki związane ze złączem ładowania smartfonów Samsung.  Usterkę tą diagnozujemy na miejscu.  Wymiana złącza ładowania w Samsungu zajmuje maksymalnie dwie godziny.  Części do naprawy ładowania czyli nowe i oryginalne złącze posiadamy na miejscu w serwisie.  Tylko rzadko spotykane modele mogą nas zaskoczyć i wówczas czas realizacji naprawy to 1 dzień.  W pierwszym przypadku naprawy robimy od ręki.

Wymiana głośnika Samsung

Jeżeli podczas rozmowy nie słyszysz dobrze swojego rozmówcy, może okazać się, że należy wymienić głośnik w twoim telefonie. W naszym serwisie telefonów Samsung szybko i sprawnie wymienimy Twój głośnik na nowy.

Głośniki w telefonach Samsung są dostępne w naszym serwisie i przy rezerwacji spotkania wymieniamy glośnik na miejscu w ciągu godziny.

zalany Samsung A32 - wymiana zlącza USB

Wymiana mikrofonu Samsung

Czy zdarza Ci się, że podczas rozmowy Twoi rozmówcy Cię nie słyszą? Przyczyną tego może być właśnie usterka mikrofonu. W takim przypadku należy wymienić mikrofon na nowy aby telefon wrócił do swojej funkcjonalności. Nasz serwis GSM szybko i sprawnie wymieni mikrofon w Twoim smartfonie marki Samsung a także w telefonach innych marek.   Często taka naprawa nie jest dużym wyzwaniem i wymieniamy mikrofony w szybkim czasie.

Należy wspomnieć że przy wymianie mikrofonu korzystamy tylko z oryginalnych części.

Wymiana ramki Samsung

Wymieniamy ramki w Samsungu na prośby klientów- najczęściej  po upadku, gdy obudowa jest często połamana lub pogięta. Wymiana ramki jest również w przypadku gdy nie ma możliwości zamontowania prawidłowo ekranu.

Dzięki tej wymianie Twój smartfon ponownie będzie wyglądał idealnie!

Wymieniamy również klapkę baterii w telefonie Samsung – szybko i sprawnie a na dodatek w bardzo przystępnej cenie – od 50 do 200 zł.

Wymiana klapki baterii Samsung S10

Wymiana kamery / aparatu Samsung

Jeżeli masz problem z aparatem / kamerą w Twoim telefonie, aparat nie łapie ostrości lub po włączeniu kamery widzisz czarny ekran, może okazać się, ze konieczna będzie wymiana aparatu / obiektywu w Twoim smartfonie. W naszym serwisie smartfonów marki Samsung zaradzimy Twoim problemom w najkrótszym możliwym terminie.

Naprawa oprogramowania Samsung

Magic Phone Serwis i Sklep GSM zajmuje się naprawą oprogramowania w smartfonach Samsung.

Oferujemy:

  • odzyskanie danych z telefonu
  • kopiowanie danych na nowy telefon
  • rootowanie oprogramowania
  • debranding telefonu
  • naprawę oprogramowania
  • instalacja aktualizacji systemowych
  • usunięcie blokad i wirusów

W naszej ofercie znajdą Państwo również wymianę szybki (wyświetlacza) Samsung.