aleja St Zjednoczonych 69, 04-028 Warszawa "Grzybki"
Potrzebujesz serwisu?

Serwis i naprawa telefonów Google Pixel

Google Pixel to marka własna telefonów Google, która tuż po wejściu na rynek zrobiła furorę ze względu na aparat o dobrych parametrach, ciekawy design i wysokiej jakości wyświetlacz. Telefony w zależności od wybranego modelu posiadają dużo funkcji dodatkowych takich jak samodzielne podbijanie szczegółowości zdjęć, eliminowanie drgań ręki czy inteligentny tryb zdjęć nocnych. Obudowy urządzeń wykonane są ze szkła oraz aluminium. Przez wielu fanów porównywane są do najnowszych Iphon’ów. Odkąd Google Pixel pojawiło się na rynku, pociągnęło za sobą również pewne problemy związane z serwisowaniem telefonów marki.

Profesjonalna naprawa telefonów Google Pixel

W naszym serwisie GSM diagnozujemy i dokonujemy napraw telefonów Google Pixel. Skorzystaj z usług naszego profesjonalnego serwisu z wieloletnim doświadczeniem i ciesz się na nowo sprawnym smartfonem. Co możemy zrobić w ramach napraw lub wymian pogwarancyjnych elementów w telefonach Google Pixel?

  • Wstawić nowy wyświetlacz wraz z szybką,
  • wgrać nowe oprogramowanie,
  • wymienić baterię, której żywotność jest obniżona,
  • wyczyścić telefon po zalaniu go,
  • wymienić aparat tylni lub przedni,
  • dokonać wymiany mikrofonu, głośnika oraz portu ładowania.

Jakie rodzaje telefonów naprawiamy?

Oprócz telefonów marki Google Pixel zajmujemy się również serwisem i naprawą wielu innych marek takich jak Samsung, Iphone, Motorola, Nokia, Oppo, lg, Huawei czy Sony. Jesteśmy w stanie przeprowadzić wszystkie podstawowe czynności mające na celu przywrócenie telefonu do pełnej sprawności w zaledwie kilka chwil. W trosce o wszystkich Klientów do oferty wprowadziliśmy również możliwość dokonywania napraw ekspresowych za niewielką opłatą dodatkową. Ponieważ współpracujemy z przedstawicielami większości najpopularniejszych marek zajmujących się produkcją smartfonów, jeśli w danej chwili części do konkretnego telefonu nie są dostępne, możemy sprowadzić je nawet w ciągu 24 godzin!

Co wchodzi w skład oferowanych usług?

Najpopularniejszą z realizowanych usług jest wymiana baterii w smartfonie Google Pixel. Jeśli komponent do konkretnego modelu znajduje się na stanie, jego wymiana nie trwa zazwyczaj więcej niż 30 minut. Równie często przeprowadzamy wymiany szybki, czyli wyświetlacza lub wymiany złącza ładowania, głośnika czy mikrofonu. Oprócz standardowych napraw możemy pomóc w przyklejeniu szkła hartowanego na szybkę telefonu, co pozwoli zapobiec uszkodzeniom wyświetlacza w przyszłości.

Czasami konieczna jest także wymiana kamery czy aparatu głównie ze względu na to, że niejednokrotnie są to elementy, które podlegają szybszemu uszkodzeniu w związku z tym, że często wystają poza obudowę telefonu. Dokonujemy również napraw oprogramowania telefonów – wgrywamy oryginalne oprogramowania, instalujemy potrzebne sterowniki i przywracamy smartfon do prawidłowego działania.

Co może świadczyć o problemach z oprogramowaniem telefonu Google Pixel?

Klienci często zgłaszają się do serwisu z potrzebą rozwiązania problemów z oprogramowaniem telefonu. Co najczęściej świadczy o potrzebie przeprowadzenia tego rodzaju naprawy?

  • Pojawiające się nagminnie błędy związane z działaniem aplikacji pomimo posiadania ich najnowszej, zaktualizowanej wersji,
  • powolne ładowanie się stron i aplikacji, również tych niewymagających połączenia internetowego,
  • trudności z otwieraniem pobranych plików,
  • zawieszanie się telefonu i jego powolne działanie.

Napraw i modyfikacji dotyczących oprogramowań wykonujemy zarówno na modelach wyposażonych w IOS, jak i w system Android. Sprawdzamy również, czy telefon nie został zainfekowany przez złośliwe oprogramowania, szpiegujące użytkownika lub utrudniające korzystanie z urządzenia.

Oryginalne części

Ponieważ serwis jest autoryzowanym punktem, w którym bezpiecznie i skutecznie można naprawić większość dostępnych na rynku urządzeń, posługujemy się wyłącznie oryginalnymi elementami i podzespołami. Posiadamy szeroki wybór wymiennych części wewnętrznych i zewnętrznych do telefonów Google Pixel, co pozwala na szybkie dokonywanie napraw. W pozostałych przypadkach sprowadzamy potrzebne elementy. Zaletą serwisu jest to, że dysponujemy częściami nie tylko do najnowszych, flagowych modeli, ale również starszych telefonów.

Wysoka jakość usług oraz elastyczność

Niezależnie od usterki, która spotkała telefon Klienta, jesteśmy w stanie rozwiązać problem. To wszystko dzięki ogromnemu doświadczeniu i specjalistycznej wiedzy serwisantów. Dla pewności przed oddaniem urządzenia, po naprawie dokonujemy gruntownych testów, czy wszystko działa dokładnie tak, jak trzeba. Na życzenie Klientów możemy wykonać także kopię danych z telefonu.

Szybka wycena usterki

Ponieważ mamy świadomość tego, że czasami zdarza się, że naprawa określonych komponentów telefonu może przewyższać jego wartość, oferujemy możliwość szybkiej, aczkolwiek przybliżonej wyceny niektórych usług. W trudniejszych przypadkach, w których problem jest niemożliwy do zidentyfikowania przez Klienta, a urządzenie wymaga przeglądu i przeprowadzenia kompleksowej diagnozy w serwisie, wyceny dokonujemy po ich wykonaniu. Wówczas, Klient decyduje, czy chce zdecydować się na naprawę urządzenia.

Zajmujemy się naprawą wszystkich modeli Google Pixel, w tym m.in.: Pixel 6 Pro, Pixel 6, Pixel 5a 5G, Pixel 5, Pixel 4a 5G, Pixel 4a, Pixel 4 XL, Pixel 4, Pixel 3a XL, Pixel 3a, Pixel 3 XL, Pixel 3, Pixel 2 XL, Pixel 2. Zleć naprawę swojego smartfona Google profesjonalistom!

Google Pixel 6 Pro – wymiana ekranu na oryginalny