aleja St Zjednoczonych 69, 04-028 Warszawa "Grzybki"
Potrzebujesz serwisu?

Serwis i naprawa telefonów Xiaomi

Szukasz sprawdzonego serwisu GSM smartfonów Xiaomi? Zapraszamy do naszego Serwisu i Sklepu GSM Magic Phone w Warszawie (Al. Stanów Zjednoczonych 69, lok C2, 1 Grzybek).

Telefony te cieszą się dużą popularnością ze względu na solidne wykonanie i dobre parametry techniczne. Nasi klienci jak również nasz serwis po testach i testowaniu smartfonów tej marki uważamy, że jakość i funkcjonalność tych urządzeń jest na dość wysokim poziomie. Ich budowa jest intuicyjna i bardzo uporządkowana. Nie ma też problemów z zamówieniem części do Xiaomi.

Serwis Magic Phone to nie tylko serwis telefonów i smartfonów firmy Xiaomi – naprawiamy również tablety i laptopy tego producenta!

Naprawa Xiaomi w serwisie MagicPhone – szybki i skuteczny serwis smartfonów marki Xiaomi!

Jeżeli masz problem ze swoim smartfonem (np.w przypadku uszkodzenia wyświetlacza czy też zbyt szybko rozładowującej się baterii), skorzystaj z pomocy specjalistów serwisu MagicPhone – profesjonalnego serwisu Xiaomi.

naprawa telefonu Xiaomi w serwisie Magic Phone

Wymiana baterii Xiaomi

Po pewnym czasie czas działania telefonu ulega znacznemu skróceniu. Skutecznym rozwiązaniem tego problemu jest wymiana baterii. Nasz Serwis i Sklep GSM zapewnia wymianę baterii Xiaomi zgodnie z zaleceniami producenta. Korzystamy z oryginalnych baterii lub wysokiej jakości zamienników na życzenie Klienta.

Wymiana złącza ładowania Xiaomi

Wymiana gniazda ładowania w telefonie Xiaomi odbywa się po diagnozie w naszym serwisie gsm, która trwa 10 minut. W jaki sposób samemu zdiagnozować czy jest to wina złącza usb ? Jeżeli twój telefon po podłączeniu pod ładowarkę nie ładuje się należy wykluczyć trzy rzeczy. Uszkodzona bateria, uszkodzone gniazdo ładowania lub uszkodzona ładowarka. Należy zatem sprawdzić czy inna oryginalna ładowarka ładuje poprawnie twój telefon. Jeżeli musisz wykrzywić twój kabel usb żeby telefon naładować należy również jak udać się do serwisu na wymianę twojego złącza USB w Xiaomi.

Odbywa się to w sposób modułowy. Rozklejana jest klapka baterii w Xiaomi a następnie wymieniany moduł zwany płytką usb. To samą procedurę należy wykonać przy wymianie mikrofonu w Xiaomi, gdyż znajduje się on na tej samej płytce.

Złącza usb w tej marce telefonów są dostępne od ręki w naszym serwisie i wymiana najczęściej trwa 2 godziny. W celu przyśpieszenia usługi zlecenia, warto jednak potwierdzić dostępność części w serwisie.

Wymiana głośnika Xiaomi

Wymiana głośnika w telefonie Xiaomi jest rzadką naprawą. Wymienia się go w przypadku gdy klient narzeka na jakość rozmów lub w przypadku kontaktu telefonu z cieczą. Głośniczek w tym telefonie jest zabezpieczony siateczką. Niestety przy codziennym użytkowaniu telefonu drobinki kurzu lub pyłu dostają się do głośnika powodując jego uszkodzenia. Wymiana głośnika Xiaomi w serwisie gsm, wiąże się z wyjęciem płyty głównej. Moduł ten jest dość łatwym elementem i wymienia się go w godzinę. Dostępne głośniczki w Xiaomi są często uniwersalne czyli w różnych modelach występują tego same typu głośniki.

Przy diagnozie uszkodzonego głośnika w Xiaomi pojawiają się często pomyłki i chodzi tak naprawdę o uszkodzony mikrofon. Warto zatem zrobić test ze znajomym, który stoi w małej odległości i przeprowadzić normalną rozmowę.

Wymiana mikrofonu Xiaomi

Wymiana mikrofony w Xiaomi serwisuje się tak samo jak gniazdo ładowania, które opisaliśmy wyżej. Wymieniamy oryginalną płytką ładowania na nową i twój mikrofon wraca do pełnej funkcjonalności.

Wymiana ramki Xiaomi

Nasz serwis wymienia ramki czyli obudowę w telefonie Xiaomi w wyniku uszkodzenia lub wygięcia telefonu. Jeżeli twój telefon ma uszkodzony wyświetlacz nasz serwis wymieni go ale sprawdzana jest ramka dookoła ekranu. Nie może ona być uszczerbiona, połamana lub krzywa ponieważ usługa nie zostanie poprawnie wykonana. Zalecamy wówczas wymianę ramek lub na prośbę klienta – jeżeli jest porysowana i zniszczona.

Koszt wymiany ramki w naszym serwisie to przeważnie około 120 – 200 zł

Wymiana kamery Xiaomi

Gdy w Państwa telefonie Xiaomi nie uruchamia się aparat lub jest czarny, zapewne doszło do uszkodzenia obiektywu lub elektroniki na płycie głównej. W pierwszej kolejności w naszym serwisie gsm w Warszawie wykluczamy błędy oprogramowania w telefonie a następnie przechodzimy do procedury wymiany obiektywu na nowy.

Aparat który zakładamy jest zawsze oryginalny i dlatego udzielamy na usługę gwarancji, która wynosi 4 miesiące. Aparat też bywa przedmiotem naprawy gdy oczko aparatu uległo uszkodzeniu, a na obiektywie zauważymy plamy. Nie ma wówczas możliwości wyczyszczenia obiektywu dlatego zakładamy nowy aparat i oczko aparatu.

Wymiana oczka aparatu w Xiaomi to najczęściej 100 zł a kamera od 100 do 200 zł w przypadku nowszych modeli czyli Xiaomi Mi Note 10 , Mi 9 SE itp

Naprawa oprogramowania Xiaomi

Magic Phone Serwis i Sklep GSM zajmuje się naprawą oprogramowania w smartfonach Xiaomi. Oferujemy:

  • odzyskanie danych z telefonu
  • kopiowanie danych na nowy telefon
  • rootowanie oprogramowania
  • debranding telefonu
  • naprawę oprogramowania przy użyciu BOXów
  • instalacja aktualizacji systemowych
  • instalacja dodatkowych programów

W naszej ofercie znajdą Państwo również wymianę szybki (wyświetlacza) Xiaomi.

Serwisujemy telefony Xiaomi i posiadamy większość części w naszym sklepie w Warszawie dlatego oferujemy również :

Wymiana baterii Xiaomi koszt około 120 zł -170 zł

Wymiana złącza ładowania Xiaomi koszt około 130 zł

Wymianę ramki Xiaomi około 120 zł

Wymianę mikrofonu lub głośników Xiaomi około 130 zł

Wymianę kamery Xiaomi około 130 zł

Naprawa oprogramowania Xiaomi około 150 zł

Ściągniecie blokady Google w Xiaomi 100 zł

Naprawa Xiaomi Warszawa w serwisie MagicPhone obejmuje wszelkiego rodzaju usterki. Naprawiamy wszystkie modele Xiaomi, w tym między innymi: Xiaomi 11T, Xiaomi 11T Pro, Xiaomi 11 Lite 5G NE, Mi 11 5G, Mi 11i, Mi 11 Lite 4G, Mi 11 Lite 5G, Mi 11 Ultra, Mi 10T Pro 5G, Mi 10T 5G, Mi 10T Lite 5G, Mi 10 Pro, Mi 10, Mi 10 Lite 5G, Mi Note 10 Pro, Mi Note 10, Mi Note 10 Lite, Mi 9T Pro, Mi 9T, Mi 9, Mi 9 Lite, Mi MIX 3, Redmi Note 10 5G, Redmi Note 10S, Redmi Note 10 Pro, Redmi Note 10, Redmi Note 9 Pro, Redmi Note 9, Redmi Note 9S, Redmi Note 9T 5G, Redmi 10, Redmi 9, Redmi 9C NFC, Redmi 9A, Redmi 9T, Redmi Note 8 Pro, Redmi Note 8 2021, Redmi Note 8, Redmi Note 8T, Redmi 8, Redmi 8A, POCO X3 Pro, POCO F3 5G, POCO M3, POCO X3 NFC, POCO F2 Pro, POCO F1.

Sprawdzony serwis telefonów Xiaomi – MagicPhone!