aleja St Zjednoczonych 69, 04-028 Warszawa "Grzybki"
Potrzebujesz serwisu?

Serwis i naprawa telefonów Honor

W Magic Phone specjalizujemy się w naprawie telefonów komórkowych, tabletów, laptopów oraz komputerów PC. Zapewniamy profesjonalny serwis smartfonów Honor i wielu innych marek! Gwarantujemy pełną diagnostykę i terminową naprawę.

Profesjonalny serwis telefonów Honor

W Magic Phone zajmujemy się naprawą oraz wymianą podzespołów smartfonów różnych marek, w tym także Honor. Naszych klientów interesuje najczęściej:

  • wymiana baterii w smartfonach Honor;
  • wymiana głośnika w smartfonie Honor;
  • wymiana kamery/aparatu w smartfonie Honor;
  • wymiana mikrofonu w telefonie Honor.

Zgłaszają się do nas także klienci, którzy mają uszkodzony wyświetlacz, problemy z ładowaniem telefonu Honor, awarię telefonu po zalaniu albo trudności z oprogramowaniem, np. spowolnione działanie sprzętu, zawieszenia czy też nieoczekiwane restarty.

Profesjonalny serwis telefonów Honor poprzedza dokładna diagnostyka. Dopiero po określeniu problemu i możliwości jego rozwiązania ustalana jest wstępna wycena. Następnie klient decyduje samodzielnie, czy zleca nam naprawę smartfona Honor.

Wymiana baterii w smartfonach Honor

Wymiana baterii w telefonie Honor to jeden z najczęstszych problemów, z jakimi zgłaszają się do nas klienci. Jeśli zauważasz, że Twój smartfon Honor szybko się rozładowuje lub samoczynnie wyłącza, zgłoś się do nas. Radzimy sobie doskonale nawet z tymi modelami telefonów, które są zabudowane, przez co brak swobodnego dostępu do baterii.
W Magic Phone używamy wyłącznie oryginalnych podzespołów, aby zapewnić pełną skuteczność naprawy i długotrwałą wydajność baterii. Jeszcze nigdy nie zdarzyło nam się, aby któryś klient zareklamował u nas baterię po jej wymianie!

Problemy z ładowaniem telefonu Honor

W sytuacji, gdy telefon Honor nie ładuje się po podłączeniu do źródła prądu, problemem może być uszkodzone złącze ładowania. W pierwszej kolejności sprawdź, czy ładowarka i bateria są sprawne — spróbuj użyć innego kabla i ładowarki, aby zweryfikować, czy problem z ładowaniem telefonu Honor nadal występuje.
Kolejne kroki to:

  • oczyszczenie złącza ładowania — wyłącz telefon i użyj sprężonego powietrza, aby pozbyć się kurzu czy też innych zabrudzeń w gnieździe ładowania;
  • zaktualizowanie oprogramowania — problemy z ładowaniem telefonu Honor może rozwiązać zainstalowanie najnowszej wersji systemu operacyjnego.

Jeśli powyższe sposoby zawiodły, nie pozostaje nic innego jak wymiana gniazda ładowania w smartfonie. W profesjonalnym serwisie telefonów Honor możesz liczyć na wysoką precyzję i dobrej jakości podzespoły.

Uszkodzony wyświetlacz w telefonie Honor – wymiana szybki w smartfonie marki Honor

Uszkodzony wyświetlacz to jedna z najczęstszych awarii w smartfonach, niezależnie od marki czy też stosowanego szkła ochronnego. Jeśli ekran telefonu Honor nie reaguje na dotyk lub jest pęknięty, nie należy zwlekać — trzeba zlecić profesjonalną wymianę szybki, panelu dotykowego lub nawet całego wyświetlacza.
W Magic Phone mamy dostęp do oryginalnych części i proponujemy takie rozwiązanie każdemu z naszych klientów. Realizujemy szybkie naprawy wyświetlaczy w telefonach Honor oraz gwarantujemy przystępne ceny. Czas wykonania usługi jest zależny od stopnia skomplikowania naprawy wyświetlacza oraz dostępności części, na które zdecyduje się klient. W niektórych przypadkach wymiana wyświetlacza w telefonie Honor zostanie przeprowadzona od ręki na miejscu w naszym serwisie, tymczasem w innych może potrwać do około 3 dni.

Naprawa telefonu Honor po zalaniu

W przypadku zalania telefonu Honor należy natychmiast wyłączyć urządzenie i wyjąć z niego baterię. Im dłużej wewnątrz znajduje się woda, tym większe spustoszenie może spowodować, przy czym usterki mogą wyjść na jaw dopiero po kilku tygodniach lub nawet miesiącach od zalania. Zamiast próbować samodzielnie suszyć telefon na grzejniku czy też suszarką, lepiej jak najszybciej oddać go do serwisu. W Magic Phone woda zostanie usunięta w bezpiecznych i kontrolowanych warunkach, dzięki czemu Twój smartfon Honor odzyska pełną sprawność.

Wymiana głośnika w smartfonie Honor

Jeśli zauważasz problemy z jakością dźwięku podczas rozmów lub odtwarzania multimediów, przyczyną może być uszkodzony głośnik w telefonie Honor. W Magic Phone możesz liczyć na dokładną diagnostykę i następnie profesjonalną wymianę tego podzespołu. Samodzielna wymiana głośnika może być skomplikowana i wiązać się z ryzykiem uszkodzenia telefonu. Zlecając tę usługę w profesjonalnym serwisie zyskujesz pewność, że po naprawie odbierzesz w pełni sprawny i działający sprzęt.

Wymiana mikrofonu w telefonie Honor

Wymiana mikrofonu w telefonie Honor może być konieczna, jeśli masz problemy z jakością dźwięku podczas rozmów lub jeśli rozmówcy nie słyszą Cię dobrze. Samodzielna naprawa smartfona Honor może być skomplikowana i wiązać się z ryzykiem uszkodzenia telefonu, dlatego tego typu prace zawsze lepiej zlecać specjalistom. W Magic Phone chętnie podejmujemy się takich zleceń — po wymianie mikrofonu telefon Honor będzie się sprawować jak nowy!

Wymiana kamery/aparatu w smartfonie Honor

Jeśli zauważasz, że Twój smartfon robi nieostre zdjęcia, lampa błyskowa nie pracuje jak należy lub aparat w telefonie się nie uruchamia, przyczyną może być awaria któregoś z podzespołów aparatu lub nawet jego całego modułu. W serwisie telefonów Magic Phone możesz liczyć na fachową pomoc. Zidentyfikujemy źródło problemu oraz błyskawicznie przeprowadzimy niezbędne prace, aby telefon odzyskał dawną sprawność. Wymiana kamery w smartfonie Honor zostanie przeprowadzona w najkrótszym możliwym czasie, tak, aby można było szybko powrócić do uwieczniania najważniejszych życiowych momentów.

Naprawa oprogramowania w smartfonach Honor

W Magic Phone rozwiązujemy problemy związane z oprogramowaniem w smartfonach Honor. Warto się do nas zgłosić, kiedy telefon nieoczekiwanie się zawiesza, pracuje bardzo wolno lub sam się restartuje. W serwisie przywracamy system do stanu fabrycznego, aktualizujemy oprogramowanie, identyfikujemy problematyczne aplikacje i funkcje, a także, jeśli doszło do zainfekowania software, pozbywamy się skutecznie wirusów. Oferujemy możliwość wykonania kopii zapasowej danych i wgrywanie backupów, możesz nam zlecić także tzw. debranding smartfona, czyli zastąpienie systemu z nakładką od operatora czystą wersją tego samego oprogramowania prosto od producenta.

Postaw na sprawdzony serwis telefonów Honor!

W serwisie Magic Phone możesz liczyć na profesjonalną naprawę telefonów Honor. Oferujemy konkurencyjne ceny, szybką obsługę i gwarancję na nasze usługi. Naprawę w serwisie poprzedza dokładna diagnostyka, dzięki niej klienci mogą otrzymać kompletne informacje o stanie urządzenia, dostępnych opcjach serwisowych oraz cenie usługi.

Jeśli masz jakikolwiek problem z działaniem smartfona Honor, skontaktuj się z nami. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego celem zamówienia usługi. Naprawiamy wszystkie modele telefonów Honor: Honor 90, Honor 70, Honor Magic5 Pro i wiele innych!