aleja St Zjednoczonych 69, 04-028 Warszawa "Grzybki"
Potrzebujesz serwisu?

Serwis i naprawa telefonów Sony

Zepsuł Ci się telefon i szukasz sprawdzonego serwisu GSM smartfonów Sony? Zapraszamy do naszego Serwisu i Sklepu GSM Magic Phone w Warszawie (Al. Stanów Zjednoczonych 69, lok C2, 1 Grzybek).

Proponujemy Państwu naprawę – serwis telefonów marki Sony – wszystkie modele. Serwis telefonów Sony to nasza codzienność.

Wymiana baterii Sony

Każda bateria z biegiem czasu traci swoje właściwości. Jeżeli Twój telefon często się rozładowuje to zapraszamy do skorzystania z oferty naszego profesjonalnego serwisu telefonów Sony w Warszawie (aleja St Zjednoczonych 69, lok C2, 1 Grzybek).

Wymiana złącza ładowania Sony

Serwisujemy telefony Sony w Warszawie od początku naszej działalności, dlatego w swojej ofercie posiadamy prawie wszystkie złącza ładowania Sony. Wymieniamy je na miejscu lub w ciągu kilku godzin.

Niektóre modele maja problemy z ładowaniem i są to ich wady fabryczne. Są to modele Z5 compact, Sony Z5, Sony XZ premium, Sony XZ, Sony X, Sony XA.

Zapraszamy do zamówienia telefonicznie zlecenia wymiany gniazda w telefonie Sony.

Wymiana głośnika Sony

Głośniczki w telefonach Sony są bezpośrednio pod ekranem dlatego ich wymiana wymaga również demontażu wyświetlacza. Cena wymiany wówczas wynosi około o 140 zł. Niektóre modele Sony otwiera się w sposób tradycyjny czyli po demontażu klapki baterii i wyjęciu płyty głównej.

Zapraszamy do serwisu jeżeli narzekasz na jakość twoich rozmów w telefonach marki Sony.

Wymiana mikrofonu Sony

Wymiana mikrofonu w Sony uzależnione jest od modelu. Każdy model ma inny mikrofon. Są ona albo na małej taśmie lub płytce ładowania. Polecamy nasze usługi czyli serwis Sony w Warszawie.

Wymiana ramki Sony

Wymiana ramki w telefonach Sony wiąże się często z demontażem lub wymiana ekranu. Ramki wymieniamy na prośbę Klienta. Koszt jest uzależniony od modelu.

Wymiana kamery Sony

Kamery w Sony jak wiemy. są bardzo dobrej jakości. Inni producenci telefonów korzystają z obiektywów firmy Sony. Niestety przy użytkowaniu telefonu rysuje się tak zwane oczko aparatu na klapce baterii. Zdjęcia wówczas wychodzą rozmazane. Nasz serwis zajmie się również wymiana tego oczka lub wymianą kamery jeżeli jest taka konieczność.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Posiadamy oryginalne kamery do Sony w naszym magazynie.

Oddając telefon Sony do naszego serwisu możesz być pewien że jest w dobrych rękach. Serwisujemy je od 9 lat.

Naprawa oprogramowania Sony

Magic Phone Serwis i Sklep GSM zajmuje się naprawą oprogramowania w smartfonach Sony. Oferujemy:

  • odzyskanie danych z telefonu
  • kopiowanie danych na nowy telefon
  • rootowanie oprogramowania
  • debranding telefonu
  • naprawę oprogramowania przy użyciu BOXów
  • instalacja aktualizacji systemowych
  • instalacja nawigacji

W naszej ofercie znajdą Państwo również wymianę szybki (wyświetlacza) Sony.