aleja St Zjednoczonych 69, 04-028 Warszawa "Grzybki"
Potrzebujesz serwisu?

Sprzedaż telefonów komórkowych i tabletów

smartfon Xiaomi Mi 9

W naszym stacjonarnym sklepie w Warszawie prowadzimy sprzedaż nowych telefonów komórkowych i tabletów

Nieustannie rozszerzamy naszą ofertę o najnowsze modele renomowanych producentów, takich jak Xiaomi, Apple, Sony, Samsung czy LG. Nie wiesz, jaki telefon będzie dla Ciebie najlepszy? Potrzebujesz porady fachowca, który rzetelnie przedstawi wady i zalety poszczególnych modeli? Chcesz zakupić nowoczesny telefon o świetnych recenzjach? Dobrze trafiłeś! Nasi specjaliści odpowiadając na Twoje oczekiwania zaprezentują poszczególne modele smartfonów, w tym najnowszych telefonów Samsung, Iphone, Xiaomi Mi 6, Xiaomi Mi 5 oraz Xiaomi Mi Mix. Ponadto na indywidualne zamówienie możemy sprowadzić inne wersje aparatów Xiaomi oraz Huawei.

Wszystkie dostępne w naszym sklepie telefony i tablety są fabrycznie nowe i objęte 24-miesięczną gwarancją. Na miejscu dokupisz również wszelkie niezbędne akcesoria do telefonów komórkowych, a także skorzystasz z usług dodatkowych, które oferuje nasz serwis telefonów komórkowych.

Designerskie Xiaomi

Od pewnego czasu marka Xiaomi szturmem zdobywa polski rynek urządzeń mobilnych. Wśród nich największą popularnością cieszą się designerskie smartfony, które technologicznie wyprzedzają swoich konkurentów, a jednocześnie odznaczają się atrakcyjną ceną. Oferta naszego salonu została wzbogacona o flagowe urządzenia z najnowszej oferty chińskiego producenta. Seria telefonów Mi to ukłon w stronę innowacyjności i zaawansowanych rozwiązań oraz niebanalnego designu. Naszym klientom oferujemy nie tylko sprzedaż produktów tej marki, ale także serwis telefonów komórkowych Xiaomi.

Zapraszamy do zapoznania się ze specyfiką smartfonów Xiaomi: Mi 5, Mi 6, Mi Mix.

Xiaomi Mi 5

Telefon, który skradł serca użytkowników stylową metalową obudową oraz doskonałą wydajnością…

Xiaomi Mi 6

Kompaktowy model chińskiego producenta zaskakuje mocą ukrytą wewnątrz, szybkim ładowaniem baterii….

Xiaomi Mi Mix

Doskonała alternatywa dla tabletu, która z pełną dokładnością odzwierciedla wyświetlany obraz. …