aleja St Zjednoczonych 69, 04-028 Warszawa "Grzybki"
Potrzebujesz serwisu?

Usuwanie blokad telefonu

telefon smartfon samsung

Zablokowany telefon? Nie wiesz co zrobić w takiej sytuacji? Nasz serwis MagicPhone oferuje usługi odblokowywania telefonów każdego producenta i w każdej sieci!

Twój telefon może zostać zablokowany z kilku powodów:
1. Zapomniałeś kodu lub wzoru blokady.
2. Kupiłeś telefon na wolnym rynku i operator zablokował telefon.
3. Nie pamiętasz danych logowania do konta Gmaill lub Apple .
4. Posiadasz blokadę SIMLOCK.

Takie przypadki zdarzają się dość często. Pomagamy klientom w odzyskaniu dostępu do telefonu

Przypadek nr 1 – zapomniany kod – usuwanie blokady ekranu bez usuwania danych lub z usunięciem danych

Jeżeli zapomniałeś wzoru blokady telefonu lub kodu pin, którego używasz do zablokowania ekranu swojego telefonu, a chciałbyś odzyskać swoje dane z telefonu, to jest to możliwe tylko w niektórych modelach.

Wszystko jest uzależnione od oprogramowania które posiadasz. Producenci wprowadzają nowoczesne metody żeby tych danych nie odzyskać ponieważ mogą trafić w niepowołane ręce. Chodzi zatem o bezpieczeństwo twoich danych, Jeżeli jednak udowodnisz, że telefon należy do Ciebie możemy pomoc Ci w odzyskaniu twoich plików.

 
Koszt takiej usługi ściągniecie blokady – wzoru (szlaczka) lub pinu to koszt od 80 do 220 zł (jeżeli nie trzeba zachowywać danych). Jeżeli blokada telefonu ma zostać zdjęta i dane muszą być zachowane to wtedy koszt takiej usługi może wynieść od 450 zł do 2500 zł. Cena uzależniona jest od modelu telefonu, oprogramowania, zabezpieczeń systemu, itp..

Przypadek nr 2 – Blokada od operatora

Blokada telefonu wynika z nieopłaconych rat, które posiadał poprzedni właściciel. Jest to zjawisko dość często spotykane i kupujący zostaje oszukany przez sprzedawcę. Pomagamy jednak naszym klientom w sposób legalny i wymieniamy płytę główną w telefonie. Klienci sądzą, że wymiana oprogramowania rozwiąże ich problem, jednak blokada operatorów jest na nr IMEI i gdy sygnał łączy się z nadajnikiem jakiejkolwiek sieci, automatycznie jest blokowany .
Wymiana płyty głównej w telefonie to koszt od 200 do 800 zł w nowych modelach.

Przypadek nr 3 – zapomniane hasło konta Google lub Apple ID

Zapomniany login i hasło zdarza się nawet najlepszym użytkownikom. Musimy je podać po restarcie telefonu lub wprowadzeniu danych fabrycznych,.

W przypadku urządzeń z grupy Apple dzieje się tak czasami po wgraniu aktualizacji. Co zrobić gdy nie pamiętamy swoich danych czyli loginu i hasła ?

Należy zgłosić sie do naszego serwisu gsm w Warszawie. Nasi serwisanci sie z tym uporaja i pomogą Państwu odzyskać dostęp do telefonu.

Przypadek nr 4 – Blokada Simlock

Simlock to uporczywa blokada uniemożliwiająca obsługę karty SIM pochodzącej od operatora innego niż ten, u którego kupiliśmy telefon. Niemal wszyscy polscy operatorzy telefoniczni kilka lat temu zrezygnowali z instalacji tego typu zabezpieczeń, jednak do stycznia 2016 roku wyjątkiem nadal pozostawało Orange, które nadal instalowało simlock. Dziś wszystkie telefony wyposażone w system Android zakupione u pomarańczowego operatora nie posiadają blokady. Z jej obecnością musisz się liczyć w sytuacji, gdy kupiłeś telefon brandowany przez Orange wprowadzony do sprzedaży przed rokiem 2016 lub pochodzący od zagranicznego operatora. Oferujemy usługę zdejmowania simlock – usuwanie simlocka. Zapraszamy do naszego serwisu telefonów w Warszawie.

Oprócz usuwania blokad telefonu oferujemy również inne usługi, takie jak naprawa softu czy odzyskiwanie danych.

Odblokowujemy telefony takich marek jak: Apple iPhone, Samsung, Sony, HTC, LG, Nokia, Oppo, Motorola, Xiaomi, Huawei, OnePlus, Google Pixel, OnePlus.