aleja St Zjednoczonych 69, 04-028 Warszawa "Grzybki"
Potrzebujesz serwisu?

Usuwanie blokad telefonu

telefon smartfon samsung

Twój telefon może zostać zablokowany z kilku powodów:
1. Zapomniałeś kodu lub wzoru blokady
2. Kupiłeś telefon na wolnym rynku i operator zablokował telefon.
3. Nie pamiętasz danych logowania do konta Gmaill lub Apple
4. Posiadasz blokadę SIMLOCK

Takie przypadki zdarzają się dość często. Pomagamy klientom w odzyskaniu dostępu do telefonu

Przypadek nr 1 – zapomniany kod

Jeżeli zapomniałeś wzoru blokady telefonu a chciałbyś odzyskać swoje dane z telefonu, to jest to możliwe tylko w niektórych modelach.

Wszystko jest uzależnione od oprogramowania które posiadasz. Producenci wprowadzają nowoczesne metody żeby tych danych nie odzyskać ponieważ mogą trafić w niepowołane ręce. Chodzi zatem o bezpieczeństwo twoich danych, Jeżeli jednak udowodnisz, że telefon należy do Ciebie możemy pomoc Ci w odzyskaniu twoich plików.

Koszt takiej usługi ściągniecie blokady – wzoru lub pinu to koszt od 80 do 190 zł. Bardzo często usuwamy je w kwocie 80 zł.

Przypadek nr 2 – Blokada od operatora

Blokada telefonu wynika z nieopłaconych rat, które posiadał poprzedni właściciel. Jest to zjawisko dość często spotykane i kupujący zostaje oszukany przez sprzedawcę. Pomagamy jednak naszym klientom w sposób legalny i wymieniamy płytę główną w telefonie. Klienci sądzą, że wymiana oprogramowania rozwiąże ich problem, jednak blokada operatorów jest na nr IMEI i gdy sygnał łączy się z nadajnikiem jakiejkolwiek sieci, automatycznie jest blokowany .
Wymiana płyty głównej w telefonie to koszt od 200 do 800 zł w nowych modelach.

Przypadek nr 3 – zapomniane hasło konta Google lub Apple ID

Zapomniany login i hasło zdarza się nawet najlepszym użytkownikom. Musimy je podać po restarcie telefonu lub wprowadzeniu danych fabrycznych,.

W przypadku urządzeń z grupy Apple dzieje się tak czasami po wgraniu aktualizacji. Co zrobić gdy nie pamiętamy swoich danych czyli loginu i hasła ?

Należy zgłosić sie do naszego serwisu gsm w Warszawie. Nasi serwisanci sie z tym uporaja i pomogą Państwu odzyskać dostęp do telefonu.

Przypadek nr 4 – Blokada Simlock

Simlock to uporczywa blokada uniemożliwiająca obsługę karty SIM pochodzącej od operatora innego niż ten, u którego kupiliśmy telefon. Niemal wszyscy polscy operatorzy telefoniczni kilka lat temu zrezygnowali z instalacji tego typu zabezpieczeń, jednak do stycznia 2016 roku wyjątkiem nadal pozostawało Orange, które nadal instalowało simlock. Dziś wszystkie telefony wyposażone w system Android zakupione u pomarańczowego operatora nie posiadają blokady. Z jej obecnością musisz się liczyć w sytuacji, gdy kupiłeś telefon brandowany przez Orange wprowadzony do sprzedaży przed rokiem 2016 lub pochodzący od zagranicznego operatora.

Oprócz usuwania blokad telefonu oferujemy również inne usługi, takie jak naprawa softu czy odzyskiwanie danych.