aleja St Zjednoczonych 69, 04-028 Warszawa "Grzybki"
Potrzebujesz serwisu?

Wymiana baterii w telefonie – uszkodzenia mechaniczne

wymiana baterii smartfon uszkodzenie mechaniczne

Upadek telefonu z wysokości lub zalanie to częsta przyczyna uszkodzenia baterii. Użytkownik podczas tego rodzaju sytuacji zazwyczaj w pierwszej kolejności zwraca uwagę na wyświetlacz. Wymiana szybki w uszkodzonym telefonie nie zawsze wystarczy, często bowiem w wyniku upadku może ucierpieć także bateria. Jeżeli zauważysz, że pracuje ona nieefektywnie, szybko się rozładowuje, a wskaźnik stopnia naładowania prezentuje przekłamane wartości, odwiedź nasz serwis telefonów w Warszawie.

Wymiana baterii wyeksploatowanej

Każdy producent telefonów określa w instrukcji, lub na swoich stronach czas pracy baterii. Jeżeli te wartości są w Twoim telefonie znacząco niższe, można sprawdzić jej stan w naszym serwisie.

wymiana baterii w telefonie smartfonie

Uszkodzona czy zużyta bateria nie tylko obniża komfort pracy ze smartfonem, ale także poziom bezpieczeństwa. Zwłaszcza, gdy zauważysz, że klapka odstaje lub bateria lekko puchnie – jej wymiana będzie konieczna natychmiast. Nasz serwis telefonów sprawdza wówczas zwarcie elektroniki lub układu zasilania.

Jak wygląda i ile kosztuje wymiana baterii?

Wymiana zużytej lub uszkodzonej baterii to zazwyczaj trudny proces, wymagający wiedzy i maksymalnej koncentracji. Dzisiejsze telefony są przeważnie zabudowane i nie mamy swobodnego dostępu do baterii. Jest to jednak możliwe, a nasz serwis telefonów komórkowych może wymienić akumulatorki niemal w każdym aparacie, wszystkich marek.

Klapkę baterii oddziela się od ramki telefonu tak, żeby jej nie uszkodzić. Wymaga to doświadczenia oraz precyzji, dlatego nie rekomendujemy samodzielnej wymiany. Jeżeli chcesz zachować gwarancję producenta, niezbędna jest klapka z oryginalną uszczelką. Posiadamy je w naszym serwisie w Warszawie, dlatego nie zalecamy zakupów części na własny koszt.

Nasz serwis telefonów Sony, Huawei, Apple czy Samsung posiada baterie do najpopularniejszych smartfonów. Ceny usługi wahają się od 40 zł o 150 zł.

UWAGA: Korzystamy zawsze z oryginalnych baterii i nie zdarzają się reklamacje na ich działanie.

Oferujemy także usługi powiązane: wymiana usb, wymiana mikrofonu.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: