aleja St Zjednoczonych 69, 04-028 Warszawa "Grzybki"
Potrzebujesz serwisu?

Serwis i naprawa laptopów oraz komputerów PC

Usługi napraw laptopów świadczone przez serwis komputerowy Magic Phone w Warszawie

Na rynku znajdziesz wiele serwisów komputerowych, które posiadają w swojej ofercie naprawę laptopów. Jednak najważniejsze, żeby wybierać profesjonalistów i sprawdzone miejsca! Takim serwisem jest Magic Phone – najwyższa jakość świadczonych usług idzie tutaj w parze z terminowością i indywidualnym podejście do każdego klienta. Naprawa laptopów Warszawa – tylko Magic Phone.

Nasi informatycy posiadają wieloletnie doświadczenie w naprawie laptopów – dowodzą temu setki wskrzeszonych laptopów i innych urządzeń elektronicznych. Nasz serwis laptopów spełni wszystkie Państwa oczekiwania. Jeżeli Twój laptop nie włącza się, upadł lub został zalany to zapraszamy po fachową pomoc do naszego serwisu.

Naprawa komputerów PC i naprawa laptopów – co mamy w ofercie?

 • naprawy mechaniczne (uszkodzone dyski twarde, rozbite matryce, zalane lub niesprawne klawiatury, zniszczone zawiasy komputera),
 • wymiana i naprawa portów USB, gniazd zasilania oraz audio, wymiana złącz klawiatury i wiele więcej,
 • naprawa (regeneracja) lub wymiana uszkodzonej mechanicznie obudowy laptopa,
 • programowanie kości BIOS i EC płyt głównych,
 • ponowna instalacja oprogramowania, sterowników, systemu operacyjnego,
 • odzyskiwanie i odbudowa zmienionej, uszkodzonej lub wykasowanej struktury dysku,
 • archiwizacja danych, jak również odzyskiwanie utraconych plików – nie tylko tych, zapisanych na laptopie, ale również znajdujących się na uszkodzonych nośnikach zewnętrznych,
 • rozbudowa i modernizacja, konsultacje w zakresie doboru elementów oraz wyposażenia komputerów,
 • czyszczenie (m.in. odkurzanie), konserwacja oraz wymiana past termoprzewodzących,
 • montaż i kompleksowe instalowanie urządzeń dodatkowych (drukarki, skanery, itp.),
 • identyfikacja oraz usuwanie wirusów, błędnych wpisów do rejestru, pozbywanie się zagrożeń oraz zabezpieczenie laptopów przed kolejnymi złośliwymi atakami,

Wyżej wymienione usługi to tylko część z tych, które oferujemy naszym klientom. Jeśli Twój komputer odmówi posłuszeństwa, zacznie się wieszać, uruchamiać lub pracować z problemami – zapraszamy do odwiedzenia naszego punktu. Sprawdzimy, co dolega Twoim sprzętom i dołożymy wszelkich starań, żeby usunąć wszelkie usterki i zabezpieczyć komputer przed możliwymi problemami.

naprawa laptopa komputera

Serwisujemy laptopy i komputery takich marek jak: Apple, Samsung, Sony, Toshiba, Acer, Asus, Lenovo czy Dell

Posiadamy specjalistyczne urządzenia do diagnozy i naprawy zarówno komputerów stacjonarnych jak i laptopów.

Cennik naprawy komputerów i naprawy laptopów

Cennik naprawy w naszym serwisie komputerowym uzależniony jest od szeregu czynników. Wpływ na cenę ma przede wszystkim rodzaj uszkodzeń ale również marka sprzętu i koszt części zamiennych. Każdą naprawę wyceniamy indywidualnie i o wszystkim informujemy Klienta, tak aby to On podjął decyzję czy taka naprawa będzie opłacalna dla Niego czy nie.

Serwis laptopów i komputerów PC Warszawa

Jeśli Twoje dzielnice to Warszawa Grochów lub Praga Południe (Saska Kępa) – serdecznie zapraszamy do znajdującego się w najbliższym sąsiedztwie serwisu naprawy laptopów, naprawy komputerów oraz innej elektroniki! Nasze profesjonalne podejście oraz wieloletnie doświadczenie sprawi, że nie zechcesz już nigdy więcej oddać swojego laptopa do naprawy w inne ręce!

Masz problem ze swoim sprzętem komputerowym? Odwiedź nasz serwis komputerowy już dzisiaj!

Serwis PC Warszawa
Naprawa komputerów PC w Warszawie

Zajmujemy się również naprawą tabletów.