aleja St Zjednoczonych 69, 04-028 Warszawa "Grzybki"
Potrzebujesz serwisu?

Serwis i naprawa telefonów Nokia

Profesjonalny serwis telefonów marki Nokia ! Zapraszamy do naszego Serwisu i Sklepu GSM Magic Phone w Warszawie (Al. Stanów Zjednoczonych 69, lok C2, 1 Grzybek).

Prowadzimy serwis i naprawę różnych modeli telefonów Nokia. Musimy jednak wziąć pod uwagę, że modeli telefonów Nokia jest bardzo dużo.

Naprawy starszych modeli czyli telefonów nie dotykowych nie serwisujemy. Są to naprawy często nieopłacalne dla klienta. Pomagamy jedynie naszym klientom przy wymianie baterii.

Jeżeli posiadasz Nokie i masz z nią problem techniczny lub uszkodzony ekran, z pewnością pomożemy Ci naprawić uszkodzenia. Wymiana ekranu w Nokii w Warszawie zajmuje naszej firmie przeważnie jeden dzień

Najlepsze nowsze modele Noki, które polecamy naszym klientom to:
Nokia 9 PureView
Nokia 8.3 5G
Nokia 7.2
Nokia 5.3
Nokia 8 Sirocco

Wymiana baterii Nokia

Wymiana baterii w telefonie Nokia to dość częste przypadki w naszym serwisie. Na miejscu posiadamy baterie do modeli popularnych czyli baterie typu BL 4C , BL5C, BL4U, BV-T5C i inne.

Nowsze modele Nokii czyli od modelu Nokia 2.1, Nokia 3.1, Nokia 7.1, jak również serwis Noki 1 2 3 5 7 8 to modele z którymi nasz serwis ma doświadczenie i wymienia baterie na życzenie klienta.

Wymiana złącza ładowania Nokia

W telefonach marki Nokia są różne złącza ładowania. Spotykamy złącza usb które są przylutowane do płyty głównej jak również złącza modułowe.

Serwis i wymiana złącza usb w Nokii odbywa się na miejscu w Warszawie w naszym serwisie. Po szybkiej diagnozie telefonu i uzgodnieniu z klientem zakresu zlecenia, wymieniamy złącze w ciągu 2 godzin. W przypadku gdy lutujemy uszkodzenia złącza usb na płycie głównej klient na naprawę musi poczekać 1 dzień. Po wymianie gniazda usb telefon wraca do swoich właściwości. Klientów prosimy o dokładne sprawdzenie modelu swojego telefonu.

Wymiana głośnika Nokia

Klientów, którzy narzekają na jakość przeprowadzonych rozmów zachęcamy do wymiany głośnika w Nokii. Wymiana taka wiąże się w niektórych przypadkach z rozklejeniem ekranu. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub szybkiej diagnozy Nokii w serwisie.

Wymiana mikrofonu Nokia

Wymiana mikrofonu w telefonie Nokia odbywa się po szybkiej diagnozie w naszym serwisie. Jeżeli twój rozmówca narzeka na jakość rozmowy, wymiana mikrofony jest konieczna i odbywa się w ciągu jednego lub dwóch dni.

Do ustalenia ceny usługi potrzebna jest diagnoza na miejscu w serwisie gsm w Warszawie.

Wymiana ramki Nokia

Klienci, którzy posiadają uszkodzenie mechaniczne ramki zapraszamy do skorzystania z naszej usługi wymiany na nową. Cena i czas montażu nowej ramki uzależnione jest do modelu Nokia i wyceniane jest indywidualnie na miejscu w serwisie gsm w Warszawie.

Wymiana kamery Nokia

Nasza firma wymienia na zlecenie klienta Aparat w telefonach Nokia w Warszawie, jeżeli jakość zdjęć jest znacznie pogorszona lub występują plamy, kroki po zrobieniu zdjęcia. Zdarzają się również uszkodzenia mechaniczne i aplikacja APARAT była nieaktywna. Obiektyw w Nokii w każdym modelu jest inny i zamawiamy go u naszego dostawcy. Korzystamy tylko z oryginalnych części do Nokii.

Naprawa oprogramowania Nokia

Twój telefon nie pracuje tak wydajnie jak powinien? Magic Phone Serwis i Sklep GSM zajmuje się naprawą oprogramowania w telefonach Nokia oraz wielu innych marek. Oferujemy:

  • odzyskanie danych z telefonu
  • kopiowanie danych na nowy telefon
  • ściąganie blokady Google, blokady ekranu (usunięcie blokad)
  • pomoc z aplikacjami i wirusami
  • rootowanie oprogramowania
  • debranding telefonu
  • naprawę oprogramowania przy użyciu BOXów
  • instalacja aktualizacji systemowych
  • instalacja nawigacji

W naszej ofercie znajdą Państwo również wymianę szybki (wyświetlacza) telefonów marki Nokia.