logo

> Naprawa SoftuNaprawa softu: serwis telefonów – WarszawaJako profesjonalny serwis Samsung, Sony czy iPhone zajmujemy się naprawą softu, czyli ponownym wgraniem oprogramowania odpowiedniego dla danego modelu telefonu. Do jego uszkodzenia może dojść wskutek nieprawidłowego flashowania, przerwanej aktualizacji systemu lub z przyczyn niezależnych od użytkownika – czasem zdarza się tak, że telefon samoistnie zaczyna „wariować”. Nasi serwisanci to również programiści i informatycy, dla których naprawa oprogramowania w telefonie nie stanowi żadnego problemu!

Obsługujemy urządzenia wyposażone w system operacyjny:

Unbrick

Wiele osób na własną rękę próbuje zmienić fabryczny system operacyjny telefonu na inny, zwykle nowszy. Producenci telefonów często nie oferują wieloletniego wsparcia technicznego i spora część użytkowników nie może liczyć na aktualizację systemu do najnowszej wersji. Wówczas z pomocą przychodzi nasz serwis telefonów, który dba nie tylko o wygląd zewnętrzny smartfona, ale także jego rdzeń. Wykonujemy zabieg zmiany systemu, czyli ROMu, który nazywany jest flashowaniem. Ta z pozoru prosta czynność może skończyć się poważną usterką telefonu, jeśli zostanie przeprowadzona przez niedoświadczoną osobę. Wówczas mówimy o tzw. Bricku, a naprawę uszkodzonego telefonu w naszym salonie nazywamy unbrickiem. To zazwyczaj skomplikowany proces, wymagający sporej wiedzy, doświadczenia i zaplecza technicznego, ponieważ czasem do naprawy niezbędna jest fizyczna ingerencja w urządzenie. Flashowanie może się zakończyć fiaskiem w przypadku, gdy wgrana zostanie niewłaściwa wersja systemu, dojdzie do wyjęcia kabla USB podczas kopiowania danych lub bateria w telefonie rozładuje się do zera. Jeśli chcesz mieć znów telefon zamiast cegłówki (ang. brick), odwiedź nasz serwis telefonów w Warszawie na Pradze (Wawer, Praga Południe i okolice).

Debranding telefonu

Telefon kupiony bezpośrednio u operatorów zazwyczaj posiadają branding, czyli oprogramowanie wzbogacone o aplikacje i dodatki graficzne dostosowane do danego operatora. Wówczas na fabrycznie nowym urządzeniu zainstalowanych jest wiele aplikacji, które niekoniecznie pozytywnie wpływają na jego wydajność, a ponadto zajmują pamięć wewnętrzną. Dodatkowo telefony brandowane otrzymują aktualizacje oprogramowania ze sporym opóźnieniem w porównaniu do urządzeń niebrandowanych. Wiemy, jak powinien wyglądać profesjonalny debranding, dlatego nasz serwis telefonów zastępuje system z nakładką operatora wersją „czystą” prosto od producenta. Korzystając z naszych usług nie stracisz swoich danych!

Root

Wszystkie telefony z systemem Android posiadają fabryczną blokadę uniemożliwiającą edycję plików systemowych, instalację niektórych programów wymagających pełnego dostępu do systemu. Ponadto użytkownik nie może usunąć wszystkich programów znajdujących się w telefonie. Nasz serwis telefonów komórkowych wykonuje Root — to usługa polegająca na odblokowaniu systemu i uzyskaniu pełnych praw administratora, dzięki zniesieniu wszystkich blokad. Wówczas przejmujesz pełną kontrolę nad urządzeniem, możesz przenosić programy na kartę SD, oszczędzając tym samym pamięć wbudowaną. Możesz usuwać poszczególne programy wbudowane w system Android oraz instalować szereg dodatków niedostępnych w sklepie Google Play.

Uwaga – rootowanie zwykle wiąże się z utratą gwarancji producenta! Podkreślamy jednak, że root jest odwracalny, więc jeśli zajdzie taka potrzeba, w telefonie można przywrócić fabryczne zabezpieczenia bez jakiegokolwiek śladu ingerencji.

Pozostałe usługi

Wychodząc naprzeciw wszystkim oczekiwaniom naszych Klientów, naprawa telefonów Samsung i innych marek w naszym serwisie obejmuje szereg działań, takich jak:

  • ściąganie blokad ekranów
  • usuwanie FRP – blokady konta Gmail – bez utraty danych
  • naprawę oprogramowania przy użyciu BOXów
  • instalacja aktualizacji systemowych
  • instalacja nawigacji
  • usuwanie simlocka
  • instalacja oprogramowania na tabletach i komputerach z systemem Windows

Ponadto oferujemy możliwość wykonania kopii zapasowej danych na naszych serwerach i wgrywanie backupów. Wykonanie kopii zapasowej kosztuje zaledwie 40 zł i w przypadku wystąpienia awarii przywracamy wszystkie dane, które znajdowały się na telefonie.

Zadzwoń do nas, aby sprawdzić, jakie usługi w Warszawie świadczy serwis HTC, iPhone, Samsung, Sony i innych marek smartfonów.KONTAKT
535-995-535

serwis@magicphone.pl

Magic Phone Serwis i Sklep GSM
al. Stanów Zjednoczonych 72 lok.1 parter
obok Santander Bank i Lux Med
© MAGICPHONE.pl | ALL RIGHTS RESERVED
Polityka prywatności | IntIT