aleja St Zjednoczonych 69, 04-028 Warszawa "Grzybki"
Potrzebujesz serwisu?

Naprawa telefonu po zalaniu

zalany telefon smartfon

Naprawa telefonu po zalaniu jest możliwa, jednak jej powodzenie w dużej mierze zależy od Ciebie. Nie wierz w internetowe legendy mówiące o tym, że telefon należy włożyć do miski z ryżem. Nie próbuj suszyć telefonu suszarką, nie zostawiaj go również na grzejniku. Jeśli doszło do zalania, telefon natychmiast wyłącz, wyjmij baterię (jeśli w danym modelu jest to możliwe) i czym prędzej odwiedź nasz serwis telefonów w Warszawie. Im dłużej woda znajduje się w urządzeniu, tym większe spustoszenie może spowodować. Woda jest świetnym przewodnikiem prądu, dlatego też nie próbuj ponownie włączać lub ładować telefonu, ponieważ może dojść do zwarcia. Nawet jeśli telefon będzie działał jak przed zalaniem, uszkodzenia mogą pojawić się po kilku tygodniach, a nawet miesiącach.

Specjaliści, których zatrudnia nasz serwis przypominają, że w aparacie znajdują się elementy metalowe i połączenia scalające poszczególne podzespoły elektroniczne – po zalaniu zaczynają korodować.

Naprawa telefonów po zalaniu – Praga Południe, Wawer, okolice

Zalanie telefonu zwykle wiąże się z utratą gwarancji producenta, a naprawy w autoryzowanym serwisie bywają bardzo drogie. Ponadto niemal we wszystkich współczesnych telefonach zamontowane są czujniki wilgoci, więc serwisant od razu rozpozna prawdziwą przyczynę usterki. Dlatego też polecamy kontakt z fachowcami, których zatrudnia nasz serwis telefonów komórkowych.

Posiadamy odpowiednie narzędzia i preparaty, dzięki którym usuwamy zanieczyszczenia i w bezpiecznych, kontrolowanych warunkach pozbywamy się wody. Po takim zabiegu smartfon zwykle odzyskuje pełną sprawność. Jeśli podczas przeprowadzonej kontroli okaże się, że uszkodzeniu uległ np. mikrofon lub głośnik, to wszystkie uszkodzone elementy możemy wymienić na fabrycznie nowe.

Samsung Galaxy Note naprawa po zalaniu - serwis GSM Magic Phone

Naprawa zalanych telefonów komórkowych z naszą pomocą to gwarancja odzyskania w pełni sprawnego i wydajnego urządzenia – w stanie sprzed usterki.

Naprawa zalanego telefonu – czego nie robić przed oddaniem telefonu do serwisu

1. NIE uruchamiaj telefonu
2. NIE naciskaj przycisków
3. NIE susz suszarką ani na grzejniku