aleja St Zjednoczonych 69, 04-028 Warszawa "Grzybki"
Potrzebujesz serwisu?

Odzyskiwanie danych z telefonu

rozkręcony telefon smartfon - odzyskiwanie danych

Czy zdarzyło Ci się przypadkowo usunąć ważne pliki? Kontakty lub dane ucierpiały w wyniku awarii? Nie wszystko stracone! Magic Phone oferuje odzyskiwanie danych z telefonów wyposażonych w system iOS oraz Android. Posiadamy duże doświadczenie, wiedzę i narzędzia niezbędne do przywrócenia plików usuniętych z wewnętrznej pamięci telefonu.

Skuteczne odzyskiwanie danych z telefonów – o czym pamiętać?

Po usunięciu danych staraj się nie używać telefonu – najlepiej wyłącz go i nie dogrywaj żadnych programów, nie rób zdjęć. Przywieź telefon do nas, nasi technicy przeprowadzą dokładną analizę urządzenia, a następnie przejdą do odzyskiwania danych. Wykonujemy również odzyskiwanie SMSów i kontaktów.

Odzyskiwanie danych – nasze usługi

Naprawa telefonów w naszym salonie obejmuje nie tylko działania serwisowe, takie jak wymiana wyświetlacza czy szybki, ale także:

  • Odzyskiwanie usuniętych plików z karty SD
  • Odzyskiwanie usuniętych plików z pamięci wewnętrznej
  • Odzyskiwanie kontaktów
  • Odzyskiwanie SMS
  • Przenoszenie SMS i kontaktów z uszkodzonego telefonu

Odzyskiwanie danych ze smartfonów z systemem iOS oraz Android

Odzyskujemy utracone dane zarówno ze smartfonów Iphone firmy Apple jak i również z telefonów opartych o system Android. Odzyskamy Twoje utracone dane zarówno ze starszych modeli telefonów jak i tych najnowszych. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz zapleczu sprzętowemu możemy odzyskać zarówno pojedyncze pliki jak i całą pamięć urządzenia.

Odzysk danych z telefonów uszkodzonych fizycznie, uszkodzonych mechanicznie

Do najbardziej dramatycznej utraty plików dochodzi wskutek fizycznych uszkodzeń telefonów. Odzysk danych z telefonów uszkodzonych fizycznie to ciężkie zadanie, a jego powodzenie zależy od rozległości i rodzaju powstałych uszkodzeń. Jako profesjonalny serwis telefonów podejmujemy się odzysku danych z telefonów, w których możliwa jest naprawa płyty głównej. Ponadto przenosimy SMSy i kontakty z uszkodzonego fizycznie telefonu na drugi. Zaznaczamy jednak, że przeniesienie możliwe jest wyłącznie w przypadku, gdy obydwa telefony pochodzą od tego samego producenta. Możliwe jest przeniesienie danych z jednego Samsunga na drugiego, lecz tych samych danych nie umieścimy w telefonie marki HTC lub Huawei.

Bezpieczne odzyskiwanie danych z telefonów Android oraz z Iphone

Odzyskiwanie danych z telefonów z systemem Android jak np. Samsung, LG, Realme, Xiaomi, Asus oraz systemem iOS jak smartfony Iphone firmy Apple wymaga oczywiście odpowiedniej wiedzy i specjalnych rozwiązań, ale jest to proces bezpieczny, chociaż często bardzo czasochłonny.

Odzysk danych z telefonów zablokowanych przez operatora

Odzyskujemy również dane z telefonów zablokowanych przez operatora. Ceny odzyskania danych przy tego typu blokadzie oscylują zazwyczaj w granicach 600-1000 zł.

Odzyskiwanie danych z telefonów to nasza specjalność

Gdy przypadkowo skasujesz jakieś dane w telefonie, Twój smartfon zostanie zalany lub upadnie – skontaktuj się z nami jak najszybciej! Zadzwoń pod numer 535 995 535.

odzyskwianie danych ze zniszczonego telefonu Huawei

Ile kosztuje odzyskiwanie danych ze smartfona w serwisie?

Samodzielne przywrócenie danych może być niemałym problemem. Aby zaoszczędzić sobie trudu i móc liczyć na najlepsze efekty, najlepszym wyjściem będzie skorzystanie z pomocy profesjonalistów. Punkty naprawy telefonów często oferują takie usługi, wykorzystując w tym celu specjalistyczne narzędzia i oprogramowanie. Ceny zależą w dużej mierze od charakterystyki problemu – przeważnie jednak możemy spotkać się z kwotami w zakresie 300–1000 zł.

Odzyskujemy dane z telefonów takich marek jak: Apple iPhone, Samsung, Sony, HTC, LG, Nokia, Oppo, Motorola, Xiaomi, Huawei, OnePlus, Google Pixel, OnePlus.