aleja St Zjednoczonych 69, 04-028 Warszawa "Grzybki"
Potrzebujesz serwisu?

Zestawy słuchawkowe

Nie zapominamy o kierowcach! Biorąc pod uwagę bezpieczeństwo jazdy, jak i aktualnie obowiązujące przepisy, proponujemy zakup zestawu słuchawkowego, dzięki któremu nie będziesz musiał trzymać telefonu przy uchu aby przeprowadzić rozmowę

Pamiętaj – jeśli w czasie jazdy korzystasz z trzymanego w dłoni telefonu, możesz otrzymać mandat karny w wysokości 200zł i 5 punktów karnych! W naszej ofercie dostępne są przewodowe zestawy słuchawkowe wyposażone w wbudowany mikrofon oraz modele bezprzewodowe. Klasyczne zestawy przewodowe nie wymagają dodatkowego zasilania, mogą być wykorzystywane do słuchania muzyki i zwykle są tańsze w zakupie. Słuchawki bezprzewodowe, mimo nieco wyższej ceny, są zdecydowanie bardziej poręczne i zaawansowane technologicznie. Nie dość, że nie będziemy musieli rozplątywać kabla, to jeszcze niektóre modele wyposażone są w moduły nieco poprawiające jakość dźwięku. Ponadto są lekkie i komfortowe w noszeniu. Na zakupy zapraszamy do sklepu Magic Phone w Warszawie! Zapewniamy profesjonalne doradztwo i konkurencyjne ceny.

Słuchawka bluetooth Plantronics Explorer 50

Cena: 120 zł
Wysokiej jakości, wygodna, o doskonałej jakości dźwięku.

Plantronics Explorer 50 to zestaw słuchawkowy Bluetooth, lekki i wygodny, o doskonałej jakości dźwięku. Dzięki funkcji Multipoint można odbierać połączenia z dwóch powiązanych telefonów, co umożliwi łatwe zarządzenie rozmowami z urządzeń służbowych i osobistych.

Słuchawka została wyposażona w komunikaty głosowe dotyczące statusu połączenia oraz stanie naładowania baterii. Ergonomiczny kształt prezentowanej słuchawki został dopasowany do każdego ucha, redukuje również wszelkie hałasy z otoczenia, szum wiatru a także wszelakie echa podczas rozmów. Profil A2DP umożliwia słuchanie muzyki i komunikatów GPS.

Parametry techniczne:
Czas rozmowy: do 11 godzin, Czas czuwania: do 16 dni
Czas ładowania: ok 2 godzin do pełnego naładowania
Bluetooth 3.0, Złącze: Micro USB do ładowania
Waga: 11 gram

W zestawie:
Słuchawka Bluetooth Plantronics Explorer 50
Kabel USB, Żelowa wkładka, Pałąk na ucho, instrukcja