aleja St Zjednoczonych 69, 04-028 Warszawa "Grzybki"
Potrzebujesz serwisu?

Serwis i naprawa telefonów Realme

Smartfony Realme to stylowe i wydajne urządzenia dostępne od 2018 roku, a na rynku europejskim – od połowy 2019. Poczynając od modelu Realme 5, poprzez Realme 6, 7, X50, 8 czy najnowsze Realme 9 lub GT smartfony zapewniają użytkownikom doskonałe osiągi w przystępnych cenach. Jednak jak każdy sprzęt elektroniczny, mogą być narażone na usterki i uszkodzenia. U nas możesz je naprawić – zapewniamy profesjonalny serwis smartfonów Realme, gwarantując pełną diagnostykę i terminową naprawę urządzeń.

Profesjonalny serwis telefonów Realme – diagnoza i precyzyjna naprawa Twojego smartfona

Usterki smartfonów Realme mogą przejawiać się na wiele sposobów. Część z nich przez określony czas od zakupu objęta jest gwarancją. Niekiedy jednak przy różnych uszkodzeniach mechacznicznych telefony Realme wymagają płatnej naprawy w serwisie pogwarancyjnym. Nasza oferta obejmuje naprawę oraz wymianę podzespołów smartfonów różnych marek, w tym także Realme. Naprawy telefonów marki Realme to najczęściej:

  • Wymiana baterii,
  • Wymiana złącza ładowania
  • Wymiana głośnika lub mikrofonu
  • Wymiana szybki wyświetlacza
  • Wymiana aparatu lub oczka kamery
  • Naprawa oprogramowania

Każdą naprawę poprzedza dokładna diagnostyka, pozwalająca określić problemy, możliwości i wstępną wycenę naprawy. Dzięki temu możesz samodzielnie podjąć decyzję, czy naprawa Twojego smartfona będzie opłacalna.

Wymiana baterii w smartfonach Realme

Do najczęściej zgłaszanych usterek w smartfonach należy niewłaściwe działanie baterii. Jeżeli Twój smartfon Realme nie ładuje się, zbyt krótko pracuje na baterii albo samoczynnie się wyłącza, to właśnie akumulator w urządzeniu może być przyczyną problemów. Objawiają się one często także dużymi skokami poziomu baterii bez wykonywania żadnych czynności na telefonie czy też komunikatem systemu Android o problemie z baterią. Wymiana baterii w Realme większości modeli wymaga dostępu do wewnętrznych elementów urządzenia, dlatego przeprowadzenie jej w profesjonalnym serwisie telefonów Realme gwarantuje pełną skuteczność naprawy.

Problemy z ładowaniem telefonu Realme – wymiana złącza

Nieprawidłowe działanie baterii miewa związek z uszkodzonym gniazdem ładowania telefonu. Nasz serwis smartfonów Realme zajmuje się także wymianą złącz w telefonach tej marki, które mogły ulec mechanicznym uszkodzeniom czy też zużyciu. Złącze ładowania, wykorzystywane także do transmisji danych jest niewielkim elementem, z tego powodu jego naprawa wymaga precyzji i dobrej jakości podzespołów. Posiadamy części do większości dostępnych modeli telefonów Realme. Dlatego jeżeli Twój smartfon nie ładuje się poprawnie, a ładowarka i bateria są sprawne, sprawdź w naszym serwisie, czy nie wymaga wymiany złącza ładowania.

Nowy mikrofon i głośnik w smartfonie Realme – wymiana elementów

Jakość rozmów znacznie spadła, głośnik trzeszczy lub ma nieczyste dźwięki? A może Twoi rozmówcy nie mogą się z Tobą porozumieć mimo pełnego zasięgu czy dobrego połączenia sieciowego? Problemy z głośnikami oraz mikrofonem mogą objawiać się na kilka sposobów, od zakłóceń po całkowity brak działania. Choć czasem przyczyną usterki bywa zewnętrzne zanieczyszczenie, które łatwo usunąć, częściej jednak konieczna jest wymiana głośników albo mikrofonu w telefonie. To kolejna naprawa telefonów Realme, która wymaga odpowiedniej jakości części zamiennych oraz precyzyjnego działania. Zajmujemy się nią z pełną troską o detale, by Twój smartfon po wymianie mikrofonu czy głośnika sprawował się jak nowy.

Wymiana pękniętej szybki w telefonie Realme – panel dotykowy i wyświetlacz

Rozbita szybka – przedni panel telefonu Realme jest także częstą usterką, z którą zgłaszają się do nas klienci. Mimo stosowania szkieł ochronnych czy etui praktycznie każdy smartfon narażony jest na to uszkodzenie, którego nie obejmuje standardowa gwarancja producenta. Wymiana szybki, niedziałającego panelu dotykowego czy rozlanego wyświetlacza w niezwykle płaskich i kompaktowych smartfonach Realme to zadanie wymagające specjalistycznego sprzętu. Dzięki niemu oraz doświadczeniu naszych serwisantów smartfon z wymienioną częścią wygląda jak nowy. W naszym serwisie mamy dostęp do części jedynie od sprawdzonych dystrybutorów, gwarantujących wysoką jakość podzespołów.

Niedziałająca kamera, aparat lub lampa – wymiana aparatu w smartfonach Realme

Kamery i aparaty w smartfonach Realme mogą mieć różnorodne problemy z działaniem. Awaria całego modułu aparatu lub jednej z soczewek, problem z ustalaniem ostrości, rozmazane kontury czy brak pracy lampy błyskowej – to tylko część z możliwości. Niektóre usterki mogą wynikać z błędów oprogramowania, jednak częściej awaria jest typowo sprzętowa. Naprawa aparatu Realme z uwagi na kompaktowe wymiary tego modułu nie jest opłacalna, najczęściej dokonuje się jego wymiany. Jeżeli Twój telefon nie robi zdjęć albo stały się one złej jakości, albo też ma problem z nagrywaniem filmów, przynieś go do nas, a dokonamy pełnej diagnostyki. Wymiana kamery w smartfonach Realme jest standardową procedurą i zostanie przeprowadzona w najkrótszym możliwym czasie.

Naprawa oprogramowania w smartfonach Realme

System Android, często ze specjalną nakładką realme UI w wybranej wersji jest normą w smartfonach Realme. Choć jego działanie przy regularnych automatycznych aktualizacjach jest stabilne, zdarzają się również problemy z oprogramowaniem w tych urządzeniach. Naprawa oprogramowania to przede wszystkim pełna diagnostyka urządzenia, sprecyzowanie niewłaściwie działających funkcji oraz aplikacji i usunięcie przyczyny niedogodności. Dzięki specjalistycznym narzędziom programowym i doświadczeniu serwisantów możemy poradzić sobie praktycznie z każdą usterką programową smartfonów Realme.

Wycena i przebieg naprawy telefonu Realme

Każdą naprawę przeprowadzaną w naszym serwisie poprzedza staranna diagnostyka telefonu. Dzięki temu możesz otrzymać kompletne informacje o jego stanie i dostępnych opcjach serwisowych. Wykonujemy naprawy smartfonów Realme w miarę dostępności części oraz opłacalności działań. Pamiętaj, że choć każda usterka jest teoretycznie możliwa do usunięcia, to jednak w niektórych przypadkach może wiązać się z kosztami znacznie przewyższającymi wartość sprzętu. Udzielamy zawsze rzetelnych informacji i w całym procesie serwisowym pozostajemy do dyspozycji w razie pytań czy wątpliwości, w stałym kontakcie z naszym klientem.

Naprawa smartfonów Realme w serwisie MagicPhone obejmuje wszelkie rodzaje usterek

Naprawiamy wszystkie modele Realme, w tym między innymi: Realme z serii GT, Realme z serii 30 5G, Realme Seria 30A, Realme seria 9, Realme seria 8, Realme seria X, Realme seria 7, Realme seria 6, Realme seria 5, Realme seria C, Realme seria narzo. Postaw na sprawdzony serwis telefonów Realme!