aleja St Zjednoczonych 69, 04-028 Warszawa "Grzybki"
Potrzebujesz serwisu?

Wymiana aparatu w telefonie

wymiana kamery aparatu w telefonie

Nasze telefony komórkowe posiadają coraz to lepsze kamery i obiektywy. Kamery w telefonie używamy prawie codziennie. Robimy skanowanie dokumentów, zdjęcia produktów i wykonanej pracy. W zasadzie nowoczesne obiektywy i technologie połączone z oprogramowaniem zastosowane w naszych telefonach tworzą z nich małe aparaty lustrzanki. Zdarzają się jednak uszkodzenia i awarie aparatów w telefonie i wówczas nasz smartfon nie jest już tak atrakcyjny. Polecamy zamówić w naszej firmie usługę wymiany kamery.

Jak rozpoznać uszkodzenia aparatu w telefonie? Kiedy należy wymienić aparat w telefonie?

Kamera niezależnie od modelu telefonu przestaje robić poprawnie zdjęcia, najczęściej z powodu uszkodzenia mechanicznego lub w wyniku błędu oprogramowania. Brakuje ostrości, pojawiają się plamy na zdjęciach lub kamera drży i nie ma tak zwanego zoomu.

Jeśli natomiast w twoim telefonie oczko aparatu jest uszkodzone, do obiektywu dostają się drobinki szkła i pyłków. Należy je niezwłocznie wymienić. Bardzo często wymieniając oczko aparatu nasz serwis gsm wymienia również całą kamerę.

Wymiana aparatu w telefonie – cennik

Koszt wymiany aparatu jest uzależniony od modelu. Jest to kwota rzędu 100 – 300 zł chyba że jesteś w posiadaniu najnowszego smartfona który niedawno wszedł na rynek. Wówczas cena może być wyższa. Proces wymiany jest w każdym modelu telefonu taki sam. Kamera w telefonie to moduł ( kostka) który wpina się do płyty głównej. Rozklejamy jedynie Państwa telefon i wymieniamy kamerę od ręki.

W jaki sposób zdiagnozować awarie aparatu (kamerki) z powodu błędu oprogramowania?

Po kliknięciu na aplikacje Aparat pojawia się komunikat „Błąd Aplikacji – uruchom aparat ponownie”. Naprawa aparatu poprzez wgranie najnowszego oprogramowania to koszt rzędu 150 zł.
Należy dodać, że w telefonie rozróżniamy dwa rodzaje kamer – przednia i główna. Kamerka przednia jest przeważnie mniejsza i uszkodzona jest często przy rozbitej szybce lub ekranie w telefonie.
Usługę wymiany szybki lub ekranu w Samsungu, Xiaomi, Huawei, Oppo czy Apple znajdą Państwo również w naszej ofercie – w zakładce Serwis.

Wymiana aparatu w telefonach Samsung, Iphone, Huawei, LG, Xiaomi, Oneplus, Oppo, Sony, HTC, Lenovo, Motorola i innych w serwisie Magic Phone w Warszawie

Jeśli masz problem z aparatem w swoim smartfonie, to znak, że trzeba udać się do profesjonalisty. Serwis Magic Phone to miejsce, gdzie zajmiemy się Twoim telefonem od A do Z, tak aby wrócił do swojej sprawności w mgnieniu oka. Dzięki temu, że jesteśmy specjalistami w zakresie naprawy urządzeń elektronicznych, żaden problem i usterka nam nie straszne. W przypadku niezidentyfikowanego problemu zdecydowanie warto wybrać fachową pomoc, żeby nieświadomie nie spowodować dodatkowych uszkodzeń. W naszym serwisie wykonamy: wymianę szybki w telefonie, usuniemy błędy oprogramowania, wymienimy baterię i aparat oraz wiele innych. Wszystkie wymiany i naprawy przebiegają w ekspresowym tempie, żeby nie uniemożliwiać uwieczniania wszystkich istotnych momentów z życia.

Zapraszamy do serwisu lub kontaktu telefonicznego w celu zamówienia usługi.