aleja St Zjednoczonych 69, 04-028 Warszawa "Grzybki"
Potrzebujesz serwisu?

Wymiana szybki w telefonie

zbita szybka w telefonie smartfonie

Wymiana szybki (wyświetlacza, ekranu) w telefonie to jedna z wielu usług jakie oferuje nasz serwis GSM w Warszawie. Podczas realizacji tego typu usługi nie muszą się Państwo martwić o dane w telefonie – jakiekolwiek wymiany modułowe nie mają wpływu na ich usunięcie. W cenę usługi wliczona jest szybka lub wyświetlacz, wymiana oraz gwarancja.

Każdemu z naszych Klientów proponujemy montaż ORYGINALNYCH wyświetlaczy ale na prośbę Klienta wykorzystujemy również bardzo dobrej jakości i sprawdzone zamienniki.

Profesjonalna wymiana szybki w smartfonie

Specjalistyczna wiedza oraz zaawansowane narzędzia umożliwiają nam wymianę zarysowanej, pękniętej czy też stłuczonej szybki w większości modeli smartfonów (Apple, Samsung, Huawei, Xiaomi, Noki, HTC, Sony, Oppo, OnePlus czy też LG).

Wieloletnie doświadczenie pozwala nam bardzo precyzyjnie zdiagnozować rodzaj uszkodzenia (czy wymianie podlega szybka czy jednak cały kompletny wyświetlacz).

Gwarantujemy szybkie naprawy oraz przystępne ceny. Udzielamy gwarancji na nasze naprawy!

rozbita szybka w telefonie - serwis Magic Phone

Wymiana szybki w telefonie – cennik

Koszt wymiany szybki (wyświetlacza, ekranu) w telefonie zależy między innymi od marki oraz modelu smartfona, rodzaju wyświetlacza oraz stopnia skomplikowania jego naprawy. Dokładne informacje na temat cen wymiany ekranu w różnych markach telefonów znajdą Państwo w naszym dziale Serwis (wybierają producenta telefonu).

rozbity wyświetlacz w telefonie

Jak długo trwa naprawa uszkodzonego wyświetlacza

W zależności od stopnia skomplikowania naprawy wyświetlacza oraz od części zamiennych na jakie zdecyduje się Klient, wymiana szybki może być przeprowadzona od ręki na miejscu w naszym serwisie lub też może potrwać do ok. 3 dni.

Czy istnieje szansa żeby samemu wymienić szybkę w telefonie?

Raczej nie. Radzimy nie ufać prostym filmikom z internetu. Potrzebne są odpowiednie narzędzia i maszyny.

Profesjonalna wymiana wyświetlacza – serwis MagicPhone Warszawa, aleja St Zjednoczonych 69

Jako profesjonalny serwis GSM w mieście Warszawa uporamy się z każdą wymianą wyświetlacza w telefonie. Jeżeli nie możesz podejść do naszego serwisu to zadzwoń – doradzimy i określimy ramy cenowe wymiany szybki w Twoim smartfonie.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: