aleja St Zjednoczonych 69, 04-028 Warszawa "Grzybki"
Potrzebujesz serwisu?

Wymiana szybki wyświetlacza w telefonie

zbita szybka w telefonie smartfonie

Wymiana szybki (wyświetlacza, ekranu) w telefonie to jedna z wielu usług jakie oferuje nasz serwis GSM w Warszawie. Podczas realizacji tego typu usługi nie muszą się Państwo martwić o dane w telefonie – jakiekolwiek wymiany modułowe nie mają wpływu na ich usunięcie. W cenę usługi wliczona jest szybka lub wyświetlacz, wymiana oraz gwarancja.

Każdemu z naszych Klientów proponujemy montaż ORYGINALNYCH wyświetlaczy ale na prośbę Klienta wykorzystujemy również bardzo dobrej jakości i sprawdzone zamienniki.

Wymiana szybki w telefonie – cennik

Koszt wymiany szybki (wyświetlacza, ekranu) w telefonie zależy między innymi od marki oraz modelu smartfona, rodzaju wyświetlacza oraz stopnia skomplikowania jego naprawy. Dokładne informacje na temat cen wymiany ekranu w telefonie znajdą Państwo w naszym dziale Serwis, wybierają markę telefonu.

Jak długo trwa naprawa uszkodzonego wyświetlacza

W zależności od stopnia skomplikowania naprawy wyświetlacza oraz od części zamiennych na jakie zdecyduje się Klient, wymiana szybki może być przeprowadzona od ręki na miejscu w naszym serwisie lub też może potrwać do ok. 3 dni.

Facebook    Twitter
Kontakt 535-995-535
aleja St Zjednoczonych 69
lok C2, 1 Grzybek
04-028 Warszawa
serwis@magicphone.pl
© 2019 magicphone.pl