aleja St Zjednoczonych 69, 04-028 Warszawa "Grzybki"
Potrzebujesz serwisu?

Serwis i naprawa telefonów Iphone

Zepsuł się twój telefon i szukasz specjalistów , którzy zajmą się naprawą twojego Iphona?

Nie wiesz jaką usterkę ma twój Iphone i co mu dolega? Nie martw się, jesteś w odpowiednim miejscu. Nasz serwis naprawia telefony marki Apple od 8 lat i nie są nam obce ich typowe problemy.

Zapraszamy do naszego serwisu i Sklepu GSM Magic Phone w Warszawie przy ulicy Al. Stanów Zjednoczonych 69 w tak zwanych Grzybkach koło ronda Wiatraczna.

Serwis telefonów Apple to częste naprawy w naszym serwisie. Nasi serwisanci specjalizują się w naprawie Iphonów i dlatego naprawy odbywają się na miejscu. Zaopatrujemy się w oryginalne części i naszym zdaniem usługa naprawy jest profesjonalna przy ich użyciu.

rozkręcony Iphone w serwisie GSM

Klientów prosimy o rezerwacje zlecenia naprawy smartfonów marki Apple przy nowszych modelach np. Serwis i naprawa Iphone 11, Serwis i naprawa Iphone 11 PRO, Serwis Iphone 12 itd. Wiemy, że ciężko się rozstać z Państwa urządzeniem, ale warto dać serwisantowi czas na odpowiednią diagnozę.

Przy wymianie ekranu w tym smartfonie, jak i innym serwisie, elementy współpracujące mogą delikatnie się przesunąć, dlatego w naszym serwisie bierzemy pod uwagę testowanie przed, i po naprawie Iphone.

Naprawa telefonów Iphone w serwisie Magic Phone w Warszawie – powierz swój sprzęt specjalistom!

Skorzystaj z pomocy sprawdzonych fachowców z wieloletnim doświadczeniem.
Naprawiamy między innymi: iPhone 5, iPhone 5s, iPhone 5c, iPhone SE, iPhone 6, iPhone 6+, iPhone 6s, iPhone 6s+, iPhone 7, iPhone 7+, iPhone 8, iPhone 8+, iPhone X, iPhone XR, iPhone XS MAX, iPhone 11, iPhone 11 PRO, iPone 11 Pro max, iPhone SE 2, iPhone 12, iPhone 12 max, iPhone 12 PRO, iPhone 12 PRO max, Iphone 12 mini, iPhone 13, iPhone 13 PRO Max, iPhone 14, iPhone 14 PRO, iPhone 14 PRO Max, iPhone 15, iPhone 15 Plus, iPhone 15 Pro, iPhone 15 Pro Max.

Wymiana baterii Iphone

Wymiana baterii w Iphone 7 - serwis Magic Phone
Nasz serwis iphone dysponuje wszystkimi bateriami do telefonów tej marki na miejscu w Warszawie. Staramy się zaopatrywać nasz serwis gsm na bieżąco, lecz musimy wziąć pod uwagę, że nowe modele Iphona przy wymianie baterii wymagają użycia programatora. Nasz serwis wykonuje usługę wymiany baterii rzetelnie i bez pośpiechu. Korzystamy z oryginalnych baterii lub wysokiej jakości zamienników na życzenie Klienta.W modelach Iphone 5 6 7 8 10 serwis baterii zajmuje nam ponad godzinę. Czas realizacji uzależniony jest oczywiście od ilości zleceń.
Wymiana baterii w Iphone XS, XR, 11 i wersji PRO zajmują około 3 – 4 godzin.

Cena wymiany baterii jest uzależniona od modelu i zaczyna się od 100 zł a kończy na 350 w nowych modelach Iphona.

W jaki sposób zdiagnozować czy nasza bateria powinna być wymieniona?

Jeżeli twój Iphone wymaga ładowania co 4,5,6 godzin wówczas należy ją wymienić.

Jeżeli twój smartfon wyłącza się bez powodu, należy wymienić baterie.

Jeżeli w twoim Iphonie zauważyłeś, że ekran jest wypychany do góry – zapewne puchnie twoja bateria, która go wypycha i należy ją wymienić.

Skontaktuj się z naszym serwisem Iphone w Warszawie i umów spotkanie na montaż nowej baterii.

Wymiana złącza ładowania Iphone

W jaki sposób diagnozujemy problem z gniazdem ładowania w Iphonie?

Jeżeli twój telefon pracuje prawidłowo, lecz nie zauważasz wzrostu poziomu naładowania baterii po podłączeniu zasilania, przyczyną może być uszkodzone gniazdo ładowania lub uszkodzona bateria. Są to elementy ze sobą powiązane. W przypadku gdy twój Iphone nie chce się uruchomić lub pokazuje ikonę ładowarki, prawdopodobnie do baterii nie dociera prąd o właściwym natężeniu.

Warto również wypróbować nowy oryginalny kabel ładowania.

Pobór prądu w Iphone można zmierzyć w serwisie od ręki, za pomocą miernika – bez ingerencji w urządzenie. Po diagnozie serwisant wymienia uszkodzone gniazdo czyli tak zwaną taśmę flex. Wszystkie gniazda ładowania w tych telefonach są umieszczone na taśmie flex, która zawiera inne elementy, jak chociażby mikrofon. Moduł ten znajduje się pod płytą główną i po wymianie serwisant testuje wartość poboru napięcia ponownie.

Telefon w pełni do swojej funkcjonalności i nie należy się obawiać takiej naprawy. Przy wykorzystaniu oryginalnej taśmy flex (a tylko takiej używa nasz serwis) twój Iphone będzie sprawny jak dawniej.

Wartość naprawy uzależniony jest od modelu ale jest to kosz od 150 do 350 zł w nowszych modelach.

Wymiana głośnika Iphone

Kiedy należy wymienić głośnik w Iphonie?
Jeżeli jakość naszych rozmów jest niskiej jakości i nie słyszysz prawidłowo twoich znajomych należy głośnik wymienić.

Głośnik główny w Iphonie, czyli ten, przez którego słyszymy naszego rozmówce znajduje się pod ekranem i umieszczony jest centralnie pod siateczką, która zabezpiecza go przez kurzem. Bardzo często jest on zapchany, do tego stopnia, że tworzy się tak zwana poduszka – zapychająca głośnik. Przy użytkowaniu każdego telefonu mamy również okazje, że do głośnika dostanie się wilgoć lub ciecz. Przy dłuższym użytkowaniu głośnik nie ma już prawidłowych właściwości.

Jakie procedury są wykonywane przy wymianie głośnika w Iphonie?
Serwis Iphone otwiera twój telefon wyciągając ekran główny. Odpina wszystkie moduły i taśmy a następnie wymieniany jest głośnik i siateczka zasłaniająca. Ekran jest ponownie montowany i przyklejany do obudowy za pomocą taśmy. Budowa Iphona jest tak zaprojektowana żeby każde czynności odbywały się poprzez wyciągniecie ekranu, dlatego też przed tym serwisem należy upewnić się czy ekran nie ma żadnych plam, wad i uszkodzenia szybki.

Wymiana mikrofonu Iphone

Wymiana mikrofonu w Iphonie odbywa się tak samo jak przy wymianie gniazda ładowania. Jest on umieszczony na tak zwanej taśmie flex. Taśma ta, to gotowy moduł który łatwo można wymienić. Demontuje się wówczas ekran i montuję nową taśmę.

Bardzo często bywa, że mikrofon ulegnie uszkodzeniu – niespodziewanie i bez zewnętrznej przyczyny.

Mikrofon w telefonie znajduje się obok gniazda ładowania i można szybko go przetestować. Wykorzystujemy dwa telefony, które kładziemy w niedalekiej odległości i wykonujemy połączenie. Nie należy wówczas przełączać na tryb rozmowy głośnomówiącej w twoim telefonie, ale można to zrobić w telefonie znajomego.

Robimy test podczas rozmowy. Jeżeli słyszymy, że twój głos jest ledwo wyczuwalny u znajomego – mamy gotową diagnozę, że w twoim Iphonie mikrofon uległ uszkodzeniu lub zawilgoceniu. Nasz serwis Apple wymienia mikrofon przeważnie w ciągu godziny. Po testach twój telefon wraca do swojej funkcjonalności.

Wymiana ramki Iphone

Wymiana ramki w Iphone odbywa się na prośbę klienta.

Najczęściej przy uszkodzeniu mechanicznym lub dla poprawy wyglądu smartfona. Wszystkie są aluminiowe i często po upadku zauważamy wgniecenia i skrzywienia wzdłuż ramki. Ciężko wówczas zamontować ekran który jest w niej montowany.

Należy wówczas pamiętać, że cała elektronik i wszystkie moduły są umieszczone wewnątrz tej ramki i całość należy przenieść do nowej.

Koszt takiej usługi jest uzależniona od modelu i zaczyna się od 250 zł.

wymiana klapki baterii Iphone X

Wymiana kamery Iphone

W jaki sposób zdiagnozować problem z Kamerą w Iphonie?

Mamy trzy różne przypadki które mogą wystąpić:

  1. Przy uruchomieniu aplikacji aparat twoja kamera się nie uruchamia lub widzisz czarny ekran. Nie działa również lampa flash / latarka.
  2. Po zrobieniu zdjęcia zauważyłeś, że zdjęcia są słabej jakości lub występują szumy, szmery, plamki.
  3. Aparat nie ma ostrości lub nie działa funkcja zbliżenie obrazu

Przy diagnozie wstępnej klient otrzymuje wstępna kwotę i należy pamiętać, że może ona ulec zmianie ponieważ z aparatem współpracuje również taśma flex z lampą flesh.

Naprawa oprogramowania Iphone

Magic Phone Serwis i Sklep GSM zajmuje się naprawą oprogramowania w smartfonach Apple.

Błędy przy oprogramowaniu w Iphonie bywają różne. Najczęstsze to pojawiające się logo Apple, które trwa w pętli i telefon nie da się uruchomić. Wynika to z przepełnionej pamięci w twoim urządzeniu. W naszym profesjonalnym serwisie Iphone w Warszawie wgrywamy od nowa oprogramowanie na miejscu i trwa to przeważnie 2 – 3 godziny.

Innym przypadkiem jest błąd aktywacji lub problemy z układem zasilania. Procedura jest podoba jak wyżej. Nie można postawić jasnej diagnozy na postawie powyższego błędu. Nasz serwis Iphone musi zdiagnozować przyczynę dlatego taka naprawa może się przedłużyć.

Przy serwisowaniu Apple należy sprawdzić inne usterki. W niektórych modelach np. Iphone 7 często padają układy Audio czyli moduł, który należy wymienić na płycie głównej.

Pamiętajmy, że przy występujących błędach z zacinającym się systemem należy korzystać z chmury Icloud ponieważ dane często są skasowane.

W naszej ofercie znajdą Państwo również wymianę szybki (wyświetlacza) Iphone.