aleja St Zjednoczonych 69, 04-028 Warszawa "Grzybki"
Potrzebujesz serwisu?

Wymiana szybki OnePlus Warszawa

Oferujemy Państwu profesjonalną wymianę szybki (wyświetlacza) w telefonach marki OnePlus.

Naprawa po rozbiciu – wymiana szybki lub wyświetlacza OnePlus

Upadek telefonu OnePlus kończący się rozbiciem szybki czy wyświetlacza jest jedną z częstszych przyczyn wizyt w serwisach. Mimo solidnych szkieł z serii Corning Gorilla Glass czy dedykowanych etui, tego typu wypadek może zdarzyć się każdemu. Dlatego wymiana szybki lub wyświetlacza w OnePlus należy do grupy standardowych napraw wykonywanych w naszym serwisie. Dysponujemy sterylnymi, bezpyłowymi warunkami pozwalającymi na precyzyjne przeprowadzenie naprawy, aby Twój smartfon po wymianie panelu przedniego mógł wyglądać jak nowy.

Zapewniamy szybką i profesjonalną wymianę wyświetlacza smartfonów OnePlus!

Wymiana szybki czy wyświetlacza w OnePlus może być także konieczna, gdy element ten przestaje działać prawidłowo, mimo iż z pozoru nie jest fizycznie uszkodzony. Przerwany dotyk, niereagujący na brzegach czy problem z poprawnym wyświetlaniem obrazu także mogą zdarzyć się po dłuższym użytkowaniu smartfona OnePlus. Precyzyjna wymiana panelu wyświetlacza najczęściej pomaga rozwiązać tę kwestię.

Każdy model Oneplus ma inną budową i w niektórych modelach wymiana szybki jest niemożliwa dlatego prosimy o kontakt telefoniczny w celu uzgodnienia wyceny naprawy.

Prowadzimy również profesjonalny serwis telefonów OnePlus.