aleja St Zjednoczonych 69, 04-028 Warszawa "Grzybki"
Potrzebujesz serwisu?

Ostatnie wpisy na blogu

Jaki kupić telefon? Co poleca sklep gsm Magic Phone

smartfon Xiaomi Mi 9

Zastanawiasz jaki telefon kupić, ale nie masz pomysłu, który model wybrać na rynku zalanym nowinkami technologicznymi? Firmy prześcigają się w oferowanych produktach, dlatego postaramy się nieco rozjaśnić mętlik w Twojej głowie i przedstawimy kilka modeli telefonów wartych uwagi.

Dziś prezentujemy telefony firmy Xiaomi z topowej już linii Mi. Ostatnio wypuszczony na rynek model to Xiaomi Mi 9 w cenie około 2 tys złotych, który prezentuje szczytowe osiągnięcia technologiczne marki i jest z pewnością telefonem godnym polecenia.

Każdy z modeli smartfonów linii Xiaomi Mi wyposażony jest w czytnik linii papilarnych, a wraz z kolejno wydawanymi edycjami rośnie wydajność procesora i pojemność pamięci do 64GB w Mi9. Co ciekawe dziewiątka jest tak udanym i pożądanym modelem, że jest duży problem z jego dostępnością na rynku Polskim.

Sercem Xiaomi Mi 9 jest procesor Snapdragon 855 i potrójny aparat z obiektywem SONY IMX586 o rozdzielczości 48Mpix, który pozwala na robienie wysokiej jakości, przejrzystych i z dużą ilością szczegółów zdjęć.

W produktach linii Xiaomi uwagę przyciąga niepowtarzalny design. Precyzyjnie zagięta i dopasowana tafla szkła sprawia, że telefon nie tylko świetnie trzyma się w dłoni, ale i wyróżnia na tle innych smartfonów. Dużym ułatwieniem jest możliwość ładowania indukcyjnego Xiaomi Mi 9. Wszystkie Xiaomi Mi opierają swoją pracę na systemie operacyjnym Android z drobnymi modyfikacjami.

W naszym serwisie GSM posiadamy wiele atrakcyjnych akcesoriów do telefonów tej marki.

Tańsze odpowiedniki Xiaomi Mi 9

Dla osób, które są zainteresowane smartfonem z niższej półki cenowej i zależy im na dobrej jakości sprzęcie, polecamy wcześniejsze wersje Xiaomi Mi, które prezentują się równie efektownie. Dużą popularnością cieszą się modele Xiaomi Mi5 i Xiaomi Mi 6, które utrzymane są w podobnej konwencji wizualnej. Wyposażone w podwójny aparat o rozdzielczości do 8Mpix, procesor Snapdragon w wersji odpowiednio 820 i 835 dla Xiaomi Mi 5 i Mi6 oraz pamięć 3GB i 6GB. Im nowsza wersja, tym lepsza specyfikacja, jednak Xiaomi w każdym z oferowanych modeli prezentuje wysokiej jakości podzespoły tworząc topowe smartfony. Z pełną ofertą możecie zapoznać się w naszym serwisie Xiaomi na Grochowie.