logo

> Jaki Kupic Telefon Co Poleca Sklep Gsm Magic PhoneJaki kupić telefon? Co poleca sklep gsm Magic Phone.Jaki telefon kupić

Zastanawiasz jaki telefon kupić, ale nie masz pomysłu, który model wybrać na rynku zalanym nowinkami technologicznymi? Firmy prześcigają się w oferowanych produktach, dlatego postaramy się nieco rozjaśnić mętlik w Twojej głowie i przedstawimy kilka modeli telefonów wartych uwagi.

Dziś prezentujemy telefony firmy Xiaomi z topowej już linii Mi. Ostatnio wypuszczony na rynek model to Xiaomi Mi 9 w cenie około 2 tys złotych, który prezentuje szczytowe osiągnięcia technologiczne marki i jest z pewnością telefonem godnym polecenia.

Każdy z modeli smartfonów linii Xiaomi Mi wyposażony jest w czytnik linii papilarnych, a wraz z kolejno wydawanymi edycjami  rośnie wydajność procesora i pojemność pamięci do 64GB w Mi9. Co ciekawe dziewiątka jest tak udanym i pożądanym modelem, że jest duży problem z jego dostępnością na rynku Polskim.

Sercem Xiaomi Mi 9 jest procesor Snapdragon 855 i potrójny aparat z obiektywem SONY IMX586 o rozdzielczości 48Mpix, który pozwala na robienie wysokiej jakości, przejrzystych i z dużą ilością szczegółów zdjęć.

W produktach linii Xiaomi uwagę przyciąga niepowtarzalny design. Precyzyjnie zagięta i dopasowana tafla szkła sprawia, że telefon nie tylko świetnie trzyma się w dłoni, ale i wyróżnia na tle innych smartfonów. Dużym ułatwieniem jest możliwość ładowania indukcyjnego Xiaomi Mi 9. Wszystkie Xiaomi Mi opierają swoją pracę na systemie operacyjnym Android z drobnymi modyfikacjami.

Tańsze odpowiedniki Xiaomi Mi 9

Dla osób, które są zainteresowane smartfonem z niższej półki cenowej i zależy im na dobrej jakości sprzęcie, polecamy wcześniejsze wersje Xiaomi Mi, które prezentują się równie efektownie. Dużą popularnością cieszą się modele Xiaomi Mi5 i Xiaomi Mi 6, które utrzymane są w podobnej konwencji wizualnej. Wyposażone w podwójny aparat o rozdzielczości do 8Mpix, procesor Snapdragon w wersji odpowiednio 820 i 835 dla Xiaomi Mi 5 i Mi6 oraz pamięć 3GB i 6GB. Im nowsza wersja, tym lepsza specyfikacja, jednak Xiaomi w każdym z oferowanych modeli prezentuje wysokiej jakości podzespoły tworząc topowe smartfony. Z pełną ofertą możecie zapoznać się w naszym serwisie Xiaomi na Grochowie.KONTAKT
535-995-535

serwis@magicphone.pl

Magic Phone Serwis i Sklep GSM
al. Stanów Zjednoczonych 72 lok.1 parter
obok Santander Bank i Lux Med
© MAGICPHONE.pl | ALL RIGHTS RESERVED
Polityka prywatności | IntIT