aleja St Zjednoczonych 69, 04-028 Warszawa "Grzybki"
Potrzebujesz serwisu?

Ostatnie wpisy na blogu

Wymiana wyświetlacza w smartfonie

wymiana zbitej szybki w smartfonie

Pęknięta szybka w smartfonie to bardzo popularne uszkodzenie. Nic w tym dziwnego. Dotykowe ekrany są bardzo delikatne i daleko im do starych, odpornych prawie na wszystko, zwykłych wyświetlaczy. Wystarczy niefortunnie upuścić telefon, by szybkę smartfona pokryły mniejsze i większe pęknięcia. W najlepszym wypadku po prostu wyglądają one nieestetycznie. W najgorszym – utrudniają korzystanie z telefonu. Jak poradzić sobie w takiej sytuacji?

Profesjonalny serwis

Do wymiany wyświetlacza w smartfonie niezbędny jest profesjonalny serwis telefonów komórkowych. Specjaliści wymienią ekran i telefon będzie wyglądał jak nowy. Wbrew wciąż pokutującym mitom, szybkę da się wymienić nawet w najnowszych modelach telefonów. Często można usłyszeć też, że szybki w iPhone nie da się naprawić nigdzie indziej, jak tylko w oryginalnym serwisie Apple. To oczywiście nieprawda. Z iPhonem dobry serwis poradzi sobie równie skutecznie, jak z każdym innym telefonem. Serwisy potrafią wymienić również pęknięte wyświetlacze w tabletach. Najlepsze z nich oferują usługę wymiany door to door. Wystarczy wysłać uszkodzone urządzenie kurierem do danego serwisu po zgłoszeniu problemu, a ten wyceni naprawę i odeśle naprawione urządzenie prosto do naszego domu.

Lepiej zapobiegać

Wymiana szybki w telefonie to zawsze nieplanowany wydatek. Na szczęście wymyślono kilka sprytnych gadżetów, dzięki którym można zapobiec pęknięciom, gdy telefon wyślizgnie się nam z ręki. Pierwszym z nich jest naklejenie na ekran szkła hartowanego. W razie upadku telefonu to właśnie ono przejmuje impet uderzenia. Bardzo łatwo się je nakleja i wymienia, każdy może zrobić to sam. Drugim praktycznym gadżetem są gumowe pokrowce, dzięki którym telefon pewniej leży w dłoni. Chociaż oba akcesoria wydają się kruche, znacząco wpływają na wytrzymałość telefonu w razie upadku. Warto więc zainwestować w nie niewielką kwotę, by nie musieć wykosztowywać się na potencjalne naprawy.

ZOBACZ RÓWNIEŻ:
Nasze usługi
Nasz serwis