aleja St Zjednoczonych 69, 04-028 Warszawa "Grzybki"
Potrzebujesz serwisu?

Ostatnie wpisy na blogu

Smartphone wpadł do wody? To nic!

smartfon w wodzie

Smartfony są o wiele delikatniejsze niż stare telefony komórkowe. Nic w tym dziwnego. To o wiele bardziej skomplikowane urządzenia. Wystarczy więc upadek z niewielkiej wysokości lub kilkanaście sekund w wodzie, by telefon przestał działać. Wielu osobom wydaje się, że telefon, który wpadł do wanny nie nadaje się już do naprawy. To nieprawda!

Profesjonalne serwisy

Wbrew pozorom wiele zalanych smartphonów da się naprawić. Wystarczy znaleźć odpowiedni serwis. Na rynku powstało wiele takich punktów i są one w stanie naprawić telefony przeróżnych marek. Naprawa telefonu, który wpadł do wody jest jedną z najczęściej wykonywanych usług, zaraz po pękniętej szybce. Specjaliści doskonale wiedzą, jak zregenerować wszystkie podzespoły, by urządzenie znów nadawało się do użytku. Wiedzą też, jak ciężko w obecnych czasach funkcjonuje się bez telefonu, dlatego najlepsze firmy wykonują swoje usługi w ekspresowym tempie. Smartfona, który wpadł do wody należy oczywiście jak najszybciej z niej wydostać. Najnowsze modele produkowane są już tak, by były w miarę możliwości wodoodporne. Tym większa jest więc szansa na ich regenerację.

Jaki serwis wybrać?

Jak znaleźć dobry serwis smartfonów, który poradzi sobie z usunięciem usterki? Warto wybrać punkt, który oferuje naprawę różnych marek telefonów. Możemy być pewni, że obsługa posiada ogromne doświadczenie z telefonami o różnej budowie i zna się na specyficznych dla danego modelu usterkach. Nietrudno jest znaleźć dobry serwis w internecie. Wiele serwisów ma w ofercie telefony nowe i używane. Jeśli wybierzemy się do takiego punktu z popsutym telefonem i okaże się, że jednak nie da się go naprawić, na miejscu możemy kupić nowy model i od razu poradzić się obsługi, który z nich będzie najlepiej spełniał nasze oczekiwania. Warto wiedzieć, gdzie tego typu punkt znajduje się w naszym mieście. Specjaliści pomogą nie tylko naprawić urządzenie, które wpadło do wody czy spadło na ziemię, ale także takie, któremu za bardzo nagrzewa się bateria lub za często zawiesza system operacyjny. Serwisy wymieniają również uszkodzone gniazda słuchawek, ładowania, czy niedziałające głośniki.

Jakie marki telefonów naprawiamy po zalaniu?

Prowadzimy serwis telefonów wielu mniej lub bardziej znanych marek, w tym m.in.: